انصاری فرد:

بیرانوند به كسی بی احترامی نكرد

بیرانوند به كسی بی احترامی نكرد

به گزارش اخبار ورزشی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره مسائل مختلف باشگاه و بخصوص دریافت مجوز حرفه ای با مهدی تاج دیدار نمود و درباره تمدید قرارداد هم با بیرانوند جلسه ای داشت كه منجر به توافق شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین، محمد حسن انصاری فرد اظهار داشت: قرار بود روز گذشته جلسه ای با آقای تاج داشته باشیم كه به امروز موكول شد و من با ایشان در فدراسیون دیدار كردم. با عنایت به اینكه تا قبل از این با فدراسیون همكاری داشتم و اخیرا كارم را در پرسپولیس شروع كرده ام درباره مسائل مختلفی با آقای تاج جلسه و گفتگو داشتیم. بخش اصلی صحبت ها، طبعا به امور پرسپولیس مربوط می شد كه باید دنبال می كردیم و آقای تاج هم درباره برخی موارد، دستورهای لازم را جهت پیگیری دادند.
رضایت از روند پرونده حرفه ای سازی پرسپولیس در فدراسیون
مدیر عامل پرسپولیس افزود: همانطور كه قبل از این هم گفتم، مهم ترین دغدغه ما در مقطع كنونی دریافت مجوز حرفه ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیاست. جلسات مختلفی را هم در این ارتباط برگزار كردیم. جلسات با سازمان لیگ، كمیته حرفه ای سازی و مدیران و معاونان باشگاه تا كار به سرعت پیش برود. آقای تاج هم با عنایت به گزارش هایی كه درباره روند پرونده پرسپولیس دریافت كرده بودند، ابراز رضایت كردند. با این وجود پیگیری ها تا حصول نتیجه نهایی ادامه می یابد تا مبادا كوچكترین مشكلی حادث شود.
تلاش برای وصول درآمد در فیفا
موضوع مهم دیگر در جلسه با آقای تاج به درآمد پرسپولیس نزد فیفا و نحوه دریافت آن مربوط می شد. فدراسیون در اینباره نهایت همكاری را دارد و آقای تاج هم ابراز امیدواری كردند باشگاه ها هر چه سریعتر درآمد خویش را وصول كنند در این ارتباط مكاتبات انجام شد و ما پیگیر آن هستیم.
بیرانوند هیچ بی احترامی نكرد
انصاری فرد تصریح كرد: در این نشست درباره مسائل مختلف دیگری هم صحبت شد و البته از فرصت استفاده كردم و درباره هجمه هایی كه ضد علیرضا بیرانوند در ایام اخیر به وجود آمده است، صحبت داشتیم. در این ارتباط ویدیویی انتشار یافته و می خواهند بگویند علیرضا بیرانوند به تماشاگران توهین كرده است. این در شرایطی است كه چه پارسال و چه برای این بازی با وجود بعضی مسائل كه نمی خواهیم به آنها اشاره نماییم، بیرانوند هیچگاه موضعی نگرفت. ما به دنبال پرهیز و پیشگیری از تنش ها بین تیم های رقیب هستیم. لازم است همه باشگاه ها در اینباره با یكدیگر همكاری نماییم تا فوتبال در فضایی آرامتر دنبال شود و رقابتی حرفه ای و جوانمردانه شكل بگیرد و خدایی ناكرده اتفاقات تلخ اواخر فصل گذشته در استادیوم ها تكرار شود. در اینباره با آقای بیرانوند هم صحبت كردم. او تصریح كرد هیچگاه به دنبال بی احترامی نبوده است. او حتی در فصل گذشته با وجود بعضی اتفاقات، مثبت صحبت كرده بود. بیرانوند بازیكنی با اخلاف و یكی از سرمایه های فوتبال كشور ما به حساب می آید و تصریح كرد: از حركت وی در تبریز سوء برداشت شده و خودش توضیح خواهد داد و مسائل را تشریح خواهد نمود. بیرانوند این دفعه هم برخلاف تصوری كه تلاش می شود، ایجاد كنند، هیچ بی احترامی نداشت. این ذهنیت نباید ایجاد شود و از آنهایی كه بخواهند مبادرت به تحریك و شیطنت كنند، شكایت می نماییم. آقای تاج هم گفتند كه ویدیو را دیده اند و روی این مورد صحه گذاشتند.
برای حل مشكل دنیزلی با مدیران تراكتورسازی در تماس هستیم
محمد حسن انصاری فرد خاطرنشان كرد: بین ما و باشگاه تراكتورسازی هیچ مشكلی وجود ندارد. ما مدیران با هم در تماس هستیم همچون این كه در ایام اخیر برای حل مشكل خروجی آقای مصطفی دنیزلی با آقای الیاسی، رئیس هیأت مدیره باشگاه تراكتورسازی در تماس بودیم. مبحث به مالیات 300 میلیون تومانی مربوط می شود كه به دوره دوم حضور آقای دنیزلی در پرسپولیس بر می گردد كه برای حل آن در حال پیگیری هستیم تا مشكلی برای آقای دنیزلی بوجود نیاید و به باشگاه تراكتورسازی هم قول داده ایم با پیگیری، مبحث را حل نماییم.
آغاز مذاكرات برای تمدید قرارداد بیرانوند
مدیر عامل سرخپوشان در انتها درباره مذاكرات تمدید قرارداد با علیرضا بیرانوند اظهار داشت: او به قدری باشگاه و تیم پرسپولیس را دوست دارد كه مذاكرات را برای تمدید قرارداد شروع كرده ایم. روز گذشته در اینباره جلسه ای با وكیل بیرانوند داشته ایم. امروز دوشنبه هم جلسه دیگری داشتیم و بعد از آن آقای بیرانوند به باشگاه آمد تا با او هم صحبتی داشته باشیم. توافقاتی هم برای تمدید انجام شده كه انشاا... بزودی منجر به امضای قرارداد می شود.

256 43

1398/06/11
18:50:42
5.0 / 5
4308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی