داورزنی:

۱۵ میلیارد بدهی كشتی به افراد حقیقی و حقوقی باید بررسی شود

۱۵ میلیارد بدهی كشتی به افراد حقیقی و حقوقی باید بررسی شود

اخبار ورزشی: معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش با حضور در مجمع عمومی فدراسیون كشتی به بحث بدهی های میلیاردی این فدراسیون واكنش نشان داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون كشتی از ساعت ۱۰ امروز به ریاست محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون و اعضای شروع شده است.
داورزنی كه با كمی تاخیر به این نشست آمد در واكنش به بدهی های میلیاردی فدراسیون كشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بدهی های مالیاتی فدراسیون كشتی باید حل و فصل شود و بدهی به شركت توسعه هم بدهی درون خانوادگی است و قابل حل خواهد بود، اما ۱۵ میلیارد بدهی به افراد حقیقی وحقوقی قابل بحث است و باید بررسی شود.
وی در ادامه اظهار داشت: یكی از مهمترین مباحث مطرح شده در بدهی های فدراسیون كشتی بحث بدهی های خارجی است كه باید زودتر تعیین تكلیف شود. ما نباید اجازه دهیم كه اتحادیه جهانی كشتی مدام ما را تهدید كند چونكه این مساله در شأن نام ایران نیست.
داورزنی در ادامه به برخی هزینه های غیرضروری در فدراسیون های ورزشی هم اشاره نمود و اظهار داشت: منابع ورزش محدود است و طبیعتا سفرهای غیرضروری باید ساماندهی و حتی لغو شوند. چرا باید افراد اضافه در اعزامها همراه تیم باشند؟ وزارت ورزش بیشترین پول پرداختی را به فوتبال و كشتی داده؛ ما به اینكه كشتی ورزش اول كشور است و باید برای آن هزینه كرد تردیدی نداریم، اما باید دقت كنیم كه داشته و آورده ما هم چقدر بوده است؟ به صراحت می گویم وزارت ورزش در بهترین و خوشبینانه ترین حالت می تواند چیزی حدود ۱۲.۵ میلیارد پرداخت كند كه سال قبل نیز ما برای كشتی بیشتر از ۱۰۰ درصد هزینه كردیم.
وی درانتها درباب جذب اسپانسرهای مالی در ورزش هم اضافه كرد: خوشبختانه اقدامات خوبی در این رابطه صورت گرفته و ما شاهد حذب حامیان مالی بودیم كه در برگزاری مسابقات مختلف در استانها نقش بسزایی داشتند. وضعیت اقتصادی كشورمان طوری است كه هزینه ها باید به خوبی مدیریت شود. باید در فهرست نفرات اعزامی به مسابقات و همین طور لغو همراهی افراد غیرضروری مورد توجه قرار گیرد چونكه اگر توجهی به این مساله نشود دیگر نمی توان منابع مالی را مدیریت كرد.


منبع:

1398/06/12
14:36:34
5.0 / 5
4339
تگهای خبر: تیم , حقوق , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی