كالدرون:

فرزند دیگر مدام شكایت نكند!

فرزند دیگر مدام شكایت نكند!

به گزارش اخبار ورزشی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: بازیكنان پرسپولیس خیلی شور و اشتیاق دارند كه بازی فردا را ببرند.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ گابریل كالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر شنبه در نشست خبری قبل از داربی ۹۰ اظهار داشت: این یك افتخار برای من است كه در خدمت شما در كنفرانس خبری پیش از داربی هستم. همین قدر كه این بازی در داخل مهم می باشد در سطح جهان هم اهمیت دارد. او افزود: بعنوان كسی كه سال ها در فوتبال بودم این بازی مهم می باشد. تیم ما آماده است و بازیكنان خیلی شور و اشتیاق دارند كه بازی فردا را ببرند. كالدرون درباره نحوه بازی تیمش در داربی هم، اظهار داشت: برای من بازی هجومی یك بازی متعادل باید باشد. از وقتی كه لیگ آغاز شد ما گل های كمی زدیم. در بازی آخر تیم من بهتر بازی كرد. هنوز زمان بیش تری نیاز داریم تا به فوتبالی كه من دوست دارم برسیم. برای من بازی هجومی یك مسابقه ای است كه در آن تعادل وجود دارد. من به همان اندازه كه به استقلال احترام می گذارم به همه تیم های لیگ احترام می گذارم. ولی تیم های بزرگ به شما این امكان را می دهند كه بازتر بازی كنید. امیدوارم كه فردا یك نمایش خوب در سطح و شایستگی فوتبال ایران را ببینیم. او درباره غیبت سید جلال حسینی و راهكارش برای جانشینی او هم اظهار داشت: حسینی یك بازیكن بزرگ هم داخل و هم خارج از زمین برای ما است. در هر صورت او همیشه در كنار ما است و همیشه یك الگوی خوب و بعنوان كاپیتان بوده است. سرمربی پرسپولیس درباره عملكرد نه چندان خوب مهاجمان تیمش هم اظهار داشت: ما برای گل زدن نیاز داریم در مركز زمین بازی سازی بهتری داشته باشیم. چون بیش ترین مسئولیت در زمین بر عهده مهاجمان است و این نیازمند یك بازی سازی خوب از هافبك هاست. این موردی است كه باید روی آن كار نماییم و بهتر شویم. وقتی تیم بهتر بازی كند مهاجمان هم احتمال گلزنی شان بیش تر می شود. تا این جا برای گل زود هنگام زدن مشكل داشته ایم.
كالدرون درباره غیبت ستاره های استقلال مثل اسماعیلی و دیاباته هم اظهار داشت: من از روزی كه این جا بودم مدام شنیدم كه گفته اند استقلال مشكل دارد. یا این كه از داور شكایت كرده اند یا گفته اند مصدوم داریم. حقیقت این است كه استقلال ۷ بازیكن جدید و دو بازیكن خارجی گران قیمت خریده است. من می خواستم دیاباته را بگیرم ولی باشگاه من پول كافی برای خرید نداشت. سپاهان و تراكتور بازیكن های جدیدی خریده اند كه از بازیكن های ما گران تر هستند. من یك بازیكن ارزان خریدم كه نهمین گزینه من بود. وقتی كه شما چهار فرزند داشته باشید و یكی از آنها ۴ سال قهرمان شده باشد، من اهتمام می كنم كه به فرزندان دیگر كمك كنم كه آنها هم قهرمان شوند. فرزند دیگری كه مقرر است به آن توجه گردد مسوولیتش را بپذیرد و مدام شكایت نكند. ما مدعی قهرمانی هستیم. دوست دارم دیگرانی كه داور را محكوم می كنند مسئولیت شان را بپذیرند. همانطور كه ما حسینی را نداریم استقلال هم بازیكنانی را ندارد ولی ما تیم های بزرگی هستیم. در بازی آخر ما بیرانوند را نداشتیم ولی من شكایتی نكردم. بعنوان یك تیم بزرگ باید نقش خودمان را بپذیریم.
او در پاسخ به این پرسش كه منظورش از آن فرزند چه تیمی است هم اظهار داشت: من منظورم این بود كه چون تیم های زیادی هستند و وزارتخانه باید از نظر مالی به آنها كمك نماید، طبیعی است كه این كمك بین آنها تقسیم شود. شما منظور من را متوجه شدید. خیلی واضح است. بازیكن خارجی گران برای یك تیم و بازیكن ارزان برای تیمی دیگر.
كالدرون درانتها اظهار داشت: من هیچ سورپرایزی برای داربی ندارم. در داربی هیچ تیمی از پیش برنده نیست. من سال ها در سطح بین المللی در فوتبال كار كرده ام و می دانم برای این بازی هیچ سورپرایزی وجود ندارد.
255 43


منبع:

1398/06/30
15:07:12
5.0 / 5
4038
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی