مدیرعامل باشگاه پرسپولیس:

محرومیت خلیل زاده باید رفع گردد، به كمیته استیناف اعتراض می نماییم

محرومیت خلیل زاده باید رفع گردد، به كمیته استیناف اعتراض می نماییم

به گزارش اخبار ورزشی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: درخواست باشگاه پرسپولیس نسبت به تجدید نظر خواهی در احكام انضباطی دربی به ویژه محرومیت شجاع خلیل زاده را به كمیته استیناف ارجاع خواهیم داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس در واكنش به آرای كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ارتباط با دربی، اظهار داشت: هر چند كمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال با اجرای محرومیت تعلیقی حكم به یك جلسه محرومیت قطعی تماشاگران پرسپولیس داده است اما آیا باید اتفاق ناگوار و ضایعه ای غیرقابل جبران برای كنعانی زادگان مدافع پرسپولیس رخ می داد تا نگاه به تخلفات یكسان نباشد. بنده تصور می كنم در این بخش نسبت به پرسپولیس سخت گیرانه تصمیم گرفته شده است. در گذشته هم همین اتفاق رخ داده و تماشاگران پرسپولیس در حالی با محرومیت تعلیقی مواجه گشتند كه تماشاگران تیم دیگر تخلفاتی به مراتب و خیلی سنگین تر از پرسپولیس داشته اند.
مدیرعامل پرسپولیس افزود: ما شاهد تخلفات سنگین و گاهی غیرقابل بیان از طرف تماشاگران برخی تیم ها در ضمن فصل گذشته و امسال بوده ایم اما میزان محرومیت های تماشاگران پرسپولیس با آنها یكسان یا بیشتر بوده. این را بار دیگر می پرسم كه آیا باید برای كنعانی زادگان اتفاق تلخ تری رخ می داد؟ آیا حال كه در قبال پرسپولیس سخت گیرانه رای داده شده درباره همین سنگی كه به سر بازیكن پرسپولیس به هدف خوردن كرد با همه عوامل درگیر در این ماجرا برخورد شده؟ بنده با ذكر جزئیات بیشتر با آقای حسن زاده صحبت می كنم چون برخی احكام از نگاه ما جای تامل بیشتر دارد و انتظار داریم در مواردی كه قابل تجدید نظر خواهی است شاهد رفع محرومیت ها و جرایم در قبال پرسپولیس و برخی نفرات آن باشیم.
انصاری فرد با اشاره به محرومیت شجاع خلیل زاده اظهار داشت: با شجاع خلیل زاده در این زمینه صحبت كرده ام. او می گوید اگر ویدیویی هست كه حركت من بعنوان هیس نشان دادن یا بی احترامی به داور بوده یا اگر آقای بینادی فر داور بازی تایید كند كه من خدای ناكرده به ایشان چنین علامتی نشان داده ام، من را محروم كنند.
وی تصریح كرد: خلیل زاده می گوید در همین بازی مكرر با فحاشی و توهین تماشاگران مواجه بوده اما هیچ واكنشی نشان نداده و قسم می خورد كه از آن حركت دست منظور دیگری داشته و موقع گفتن كلمه "بخدا" دست خودرا جلوی صورتش گرفته. ایمان دارم درباره حركت خلیل زاده سوء برداشت شده و حق او محرومیت نیست. این بازیكن یكی از اركان موفقیت پرسپولیس بوده كه متاسفانه از تیم ملی هم دور مانده و در حق او اجحاف شده. امیدواریم نگاه ها نسبت به خلیل زاده تغییر كرده و توانایی های وی بیشتر دیده شود نه صرفا هیجانات او. انتظار ما این است كه محرومیت آقای خلیل زاده رفع گردد و كمیته استیناف حرف های وی را بشنود و به جمع بندی نهایی برسد. آقای كنعانی زادگان هم دیدید كه به رغم به هدف خوردن سنگ به سرش هیچ واكنشی نشان ندادند و الان هم بنا بر این از جریمه نقدی غافلگیر شده است.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: درباره محرومیت از تماشاگر و محرومیت دو جلسه ای آقای خلیل زاده واقعا غافلگیر شده ایم. از شجاع خلیل زاده خواستم به رای احترام بگذارد، تمركزش روی بازی ها و تمرینات باشد و هرگونه اظهارنظر و پیگیری را به باشگاه واگذار كند و از كنعانی زادگان هم همین را می خواهیم. فرشاد احمدزاده هم تصور نمی كنم مرتكب اشتباهی شده باشد كه بیشتر از یك جلسه محرومیت داشته باشد. او بازی قبلی محروم بود. فراموش نكنیم كه همین بازیكن درانتها بازی دست بازیكنان استقلال را می گیرد و از زمین بلند می كند. كاش این حركات هم دیده شود و محرومیت این بازیكن با شنیدن توضیحاتش امروز خاتمه یابد. ما در همین لیگ با حركاتی بسیاری تندتر مواجه بوده ایم كه دو جلسه محرومیت برای شان در نظر گرفته نشده است.
انصاری فرد اشاره كرد: ما در كنار انتقال نظرات و دفاع از حق و حقوق تیم و بازیكنان و هوداران از همه آنها می خواهیم با آرامش بیشتر به كار خود ادامه دهند. پرسپولیس در سایه همدلی و اتحاد و آرامش است كه می تواند موفقیت ها را تكرار كند. باید به داوران و حریفان احترام بگذاریم و از اعتراض های مكرر پرهیز نماییم و بدانیم كه پرسپولیس در چه شرایطی است. ما از محرومیت ها متضرر می شویم و امید داریم با تخلفات سنگین دیگران هم در حد همان تخلفات سنگین رفتار شود. ما برخی مسایل مدنظر خودرا با آقای حسن زاده در بین می گذاریم و برای پرهیز از تنش ها از طرح آن در رسانه ها خودداری می نماییم. باور ما این است در قبال پرسپولیس در بعضی موارد سخت گیرانه تر رای صادر شده ادله خودرا هم با ریاست محترم كمیته انضباطی در بین خواهیم گذاشت و می دانیم كه ایشان هم حرف هایی برای گفتن دارند اما ما هم ادله هایی داریم كه پرسپولیس حقیقتا مظلوم واقع شده است.


منبع:

1398/07/07
18:45:08
5.0 / 5
4312
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی