حرف های مربی فولاد پس از اتفاق عجیب در بازی فجرسپاسی

حرف های مربی فولاد پس از اتفاق عجیب در بازی فجرسپاسی

اخبار ورزشی: سه بازیكن فولاد مقابل فجرسپاسی در جام حذفی پنالتی از دست دادند.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ حمید رجبی مربی فولاد می گوید در جام حذفی به خاطر كمبود بازیكن تمام نفرات اصلی خودرا بازی ندادند و هدف شان بیشتر این بود كه بتوانند نیمكت نشین ها و همچنین بازیكنان مصدومی را كه برگشته اند، تست كنند. او در این زمینه توضیح می دهد: «جام حذفی جامی است كه می توانیم به بازیكنانی كه شانس زیادی برای بازی در لیگ ندارند، فرصت بیشتر دهیم. با همین تفكر وارد جام حذفی شدیم. از 8 بازیكنی كه كمتر شانس بازی به دست آورده بودند، مقابل فجرسپاسی استفاده كردیم. حتی مصدومانی را كه برگشتند، بازی دادیم تا آنها را برای لیگ برتر محك بزنیم. در كل هدف ما این بود كه بتوانیم بازیكنانی را از تركیب دور بودند، به شرایط بازی نزدیك نماییم.» رجبی ادامه می دهد: «حقیقت این است كه در فولاد با مشكل كمبود بازیكن روبرو می باشیم. با این شرایط توان بازی در دو جام را هم نداریم. در حال تكمیل كردن تیم هستیم. البته اینطور نبود كه بخواهیم جام حذفی را شل بگیریم چون معتقدیم بین بازیكنان اصلی و نیمكت نشین ما فاصله بسیاری وجود ندارد ولی این واقعیت بود كه سعی كردیم تا بازیكنان را در شرایط بازی قرار دهیم. در كل برای ما لیگ برتر مهمتر از جام حذفی است.»
مربی فولاد درباره شرایط بازی توضیح می دهد: «موقعیت های زیادی در طول بازی خلق كردیم. هدف ما این بود كه یك بازی هجومی انجام دهیم. بازی با فجر برای ما یك تمرین برای بازی هجومی در لیگ برتر بود. در موقعیت سازی موفق بودیم و انشالله تلاش خواهیم كرد تا در لیگ برتر هم بتوانیم یك بازی هجومی تر ارائه دهیم. سه روز دیگر بیرون از خانه با شهرداری بوشهر بازی خواهیم كرد. تمركز خودرا روی آن بازی گذاشته ایم تا انشالله بتوانیم سه امتیاز مسابقه را به دست بیاوریم.»
رجبی درباره خراب كردن پنالتی ها توسط سه بازیكن این تیم می گوید: «به اندازه كافی پنالتی تمرین كرده بودیم. به جرات می گویم سه نفر از بهترین پنالتی زن های ما پنالتی را خراب كردند. برای هر بازیكنی این اتفاق می افتد. حریف در ضربات پنالتی خوش شانس تر از ما بود.» 252 43

1398/07/08
20:42:07
5.0 / 5
4581
تگهای خبر: آنلاین , بازیكن , تیم , جام حذفی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی