اصفهانیان در گزارش اخبار ورزشی:

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صحبتی درباره حمید استیلی نداشته است

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صحبتی درباره حمید استیلی نداشته است

به گزارش اخبار ورزشی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید صحبتی از سرمربیگری حمید استیلی در تیم امید انجام نشده و تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، در شرایطی كه فرهاد مجیدی هفته گذشته با انتشار متنی از سرمربیگری تیم فوتبال امید كناره گیری كرد، خبرهای غیر رسمی حاكی از حضور حمید استیلی در این تیم به جای مجیدی است.
فدراسیون فوتبال نه تنها خبر استعفای مجیدی را منتشر نكرد بلكه حتی انتخاب حمید استیلی را هم رسانه ای نكرده و خبرنگاران از راه ارتباطات شخصی خود در جریان این مورد قرار گرفته اند.
خبر سرمربیگری استیلی در تیم امید در حالی مطرح گردیده است كه فریدون اصفهانیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید این هیات رئیسه هیچ تصمیمی در ارتباط با سرمربیگری تیم امید نگرفته است.
اصفهانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، خاطرنشان كرد: من هم در رسانه ها خواندم كه مجیدی استعفا كرده است اما در هیات رئیسه فدراسیون چنین چیزی مطرح نبوده و اصلا جلسه ای تشكیل نشده است.
وی در مورد سرمربیگری استیلی تصریح كرد: ابتدا باید كمیته فنی در این ارتباط تصمیم بگیرد و سپس هیات رئیسه آن را مصوب كند. تا الان كه با شما صحبت می كنم هیچ بحثی در هیات رئیسه نشده است.
اصفهانیان در پاسخ به این سوال كه جلسه هیات رئیسه چه زمانی تشكیل می شود؟ اظهار داشت: فعلا كه معلوم نیست و بازی تیم ملی با كامبوج را در پیش داریم.

1398/07/14
14:08:59
5.0 / 5
4141
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی