حمید استیلی:

اصلی ترین بخش آماده سازی امیدها بازی با استرالیاست

اصلی ترین بخش آماده سازی امیدها بازی با استرالیاست

اخبار ورزشی: سرمربی تیم فوتبال امید ایران در آستانه دیدار با استرالیا اظهار داشت: این مسابقه می تواند یكی از مهمترین بخش ها در روند آماده سازی تیم امید باشد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، حمید استیلی درباره شرایط تیم فوتبال امید ایران در آستانه بازی تداركاتی با استرالیا در قطر تصریح كرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم، بچه ها از نظر روحی بسیار شاداب و با نشاط هستند، انگیزه زیادی دارند و امیدواریم از مجموعه این شرایط به بهترین شكل استفاده نماییم.
وی افزود: البته طبیعتا فرصت كافی نداشته ایم و تمرینات محدودی را در این مدت پشت سر گذاشتیم اما هرچه زمان بیشتری داشته باشیم هماهنگی و آمادگی تیم هم بهتر می شود. یكی از مسائل مهم این است كه باید بتوانیم از تمام ظرفیت خودمان در این فرصت كوتاه استفاده نماییم. برخی از نفرات را به علل مخالف در اختیار نداریم اما امیدواریم در اردوهای بعدی همه بازیكنان كنار هم باشند تا هماهنگی لازم در تیم ایجاد شود.
سرمربی تیم امید ایران افزود: بازی با استرالیا برای ما بسیار مهم می باشد و می تواند یكی از اصلی ترین بخش های برنامه آماده سازی ما باشد. مقابل شهر خودرو یك آزمایش خوب داشتیم. برابر تیمی كه بهترین فوتبال را در لیگ ما بازی می كند. بچه های ما در آن بازی تمركز خوبی داشتند كه این مسئله مهمی است.
حمید استیلی تصریح كرد: با عنایت به شناختی كه از استرالیا داریم و آنالیزی كه انجام دادیم باید بگویم آنها هم بازی منظم و روی زمین را اجرا می كنند. از نظر توان جسمی و فیزیكی تیم بسیار خوبی هستند. همینطور به دنبال تحمیل شكل بازی خودشان خواهند بود و بطور قطع یكی از بهترین تیم های مسابقات تایلند و این رده سنی همین تیم است. این بازی یك آزمون كاملا جدی است كه می تواند نقاط ضعف ما را مشخص نماید، همان نكاتی كه باید در تمرینات بیشتر روی آن كار نماییم و مسیر كار ما را به خوبی مشخص می كند. ما بازیكنان خوب و شایسته ای داریم كه به آنها اعتقاد و اعتماد دارم، می دانم با تمام وجود برای موفقیت می جنگند و یكدل و متحد هستند. این مساله باید یكی از نقاط قوت تیم ما باشد.

1398/07/21
14:32:04
5.0 / 5
4284
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی