عملكرد آبی ها در هفته های نهم؛

روز كم فروغ و آمار منفی برای استقلال

روز كم فروغ و آمار منفی برای استقلال

به گزارش اخبار ورزشی تیم فوتبال استقلال در هفته نهم میهمان تراكتور تبریز است و آبی پوشان معمولا در این هفته ها نتایج خوبی در ادوار گذشته لیگ نگرفته اند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در حالی در هفته نهم میهمان تراكتور تبریز است كه معمولا این تیم ادوار گذشته لیگ برتر در هفته های نهم نتایج قابل توجهی نگرفته است.
آبی پوشان در هفته های نهم ادوار گذشته تنها یكبار خارج از خانه پیروز شده و اغلب نتایج آنها در این هفته ها مساوی بوده است. حتی آمار گلهای زده و خورده این تیم هم در هفته های نهم منفی است كه این اتفاقی نادر برای آبیها بشمار می رود.
استقلال در ادوار گذشته لیگ ۱۱ بار در خانه و ۷ بار خارج از خانه به میدان رفته است. آنها در خانه ۳ بار و خارج از خانه تنها یكبار در هفته های نهم طعم پیروزی را چشیده اند.
نتایج این تیم در شرایط میزبانی ۶ و در شرایط میهمانی ۳ بار مساوی شده است. در خانه ۲ و خارج از خانه ۳ بار متحمل شكست شده اند تا تعداد شكستهای آنها از پیروزی های شان در هفته های نهم بیشتر باشد. آبی پوشان در این هفته ها ۱۹ گل زده و ۲۱ گل دریافت داشته اند.
تنها پیروزی خارج از خانه آبی پوشان در هفته های نهم به فصل گذشته باز می گردد كه آنها توانستند با گل های محمد دانشگر و وریا غفوری (پنالتی) میزبان شان را با نتیجه ۲ بر یك مغلوب كنند.
سایپا تكراری ترین حریف استقلال در هفته های نهم است و دیدار دو تیم در این هفته ها ۵ بار تكرار شده است. این اتفاق در لیگ های دوم، پنجم، دهم، شانزدهم و هجدهم افتاده است. بهترین پیروزی آبی پوشان در هفته های نهم هم مقابل همین تیم سایپا در فصل های دهم و شانزدهم به ترتیب با نتایج ۳ بر ۲ و ۲ بر صفر بوده است.
پس از سایپا پرسپولیس با ۴ بار حضور مقابل استقلال در هفته های اول، هفتم، هشتم و نهم دومین حریف تكراری این تیم است.
استقلال و پرسپولیس یكبار در نخستین فصل لیگ برتر و سه بار در سه فصل متوالی هفتم، هشتم و نهم در این هفته ها به مصاف هم رفتند كه هر چهار بازی مزبور هم با تساوی یك-یك دو تیم همراه بوده است.
بدترین نتیجه ای كه آبی پوشان در این هفته ها گرفته اند در فصل یازدهم و مقابل تیم ملوان است. استقلالی ها در دیداری كه در تاریخ ۹۰/۷/۹ و در انزلی برگزار گردید مقابل ملوان تن به شكست ۴ بر ۲ دادند كه این بدترین نتیجه این تیم در هفته های نهم بود.
آبی پوشان در این هفته ها ۱۹ بار گلزنی كرده اند و آرش برهانی با ۳ گل بهترین گلزن آبی پوشان در این هفته ها می باشد. فرهاد مجیدی هم با ۲ گل بعد از برهانی دومین گلزن برتر این تیم در هفته های نهم است.
آبی پوشان در این هفته ها ۳ بار از روی نقطه پنالتی به گل رسیده اند كه شامل فصل اول مقابل پرسپولیس توسط محمد نوازی، فصل دوم مقابل سایپا توسط یدالله اكبری و فصل هفدهم باز هم مقابل سایپا توسط وریا غفوری بوده است.
استقلال و تراكتور تابحال در هفته های نهم به مصاف هم نرفتند و این اولین رویارویی آنها در این هفته ها می باشد. دیداری كه از ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۰ آبان به میزبانی سرخ پوشان در تبریز برگزار می گردد.

1398/08/08
09:20:31
5.0 / 5
4252
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی