قلعه نویی سند و مدرك رو می كند

قلعه نویی سند و مدرك رو می كند

اخبار ورزشی: سرمربی سپاهان از دعوت به كمیته اخلاق فدراسیون فوتبال استقبال كرد و گفت هر زمانی مسئولان بخواهند به آنجا می رود و البته اسناد و مداركی دارد كه آنها ارائه خواهدنمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین؛ روز گذشته خبر رسید امیر قلعه نویی به سبب اظهاراتی كه پس از بازی سپاهان و سایپا داشت به كمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دعوت شد. او امروز در برنامه سلام بامداد بخیر در واكنش به این خبر اظهار داشت: «من هم این را شنیده ام و خیلی خوشحال می شوم به كمیته اخلاق بروم. كمیته اخلاق جایی است كه از نظر من عدالت در آن است؛ حرفهایت را گوش می كنند و واقعیت را رصد می كنند. من روز گذشته زنگ زدم و از آقای خطیبی دلجویی كردم. من خودم چندین سال است این الفاظ را تحمل می كنم. چرا ما باید این شعارها را تحمل كنیم؟ من به رسول گفتم یك دفعه درباره شما گفتند اما من چندین سال است این شعارها را تحمل می كنم.»
او در پاسخ به این پرسش كه قبول دارید می توانستید پس از بازی سایپا ادبیات ملایم تری داشته باشید؟ اشاره كرد: «من كه عذرخواهی ام را كردم و از طرفداران اصیل پرسپولیس عذر خواستم. كسانی كه اصیل هستند هیچوقت این الفاظ را به كار نمی برند. ما با یك سری اسناد به كمیته اخلاق می رویم. خبر ورزشی چاپ كرده است كه كانون هواداران نساجی و خرم آباد گفته اند این داستانها سازمان یافته است و مربوط به ما نبوده و مربوط به تیم خاصی بوده است. اسنادی را وكلای من جمع آوری كرده اند.»
قلعه نویی در پاسخ به این پرسش كه منظورتان همین شعاری است كه بتازگی در بعضی استادیوم ها مقابل شما می دهند، جواب داد: «بله، همین شعار.»
او همین طور اظهار داشت: «من از آقای تاج سوال دارم چرا در این چند سال هیچ ورودی نكردید؟ من نمی گویم چه رنگی، كلا می گویم چرا باید بشود؟ ما از سیدجلال حسینی تقدیر كردیم اگر عمری باشد برای احسان حاج صفی می خواهیم این كار را نماییم. ما باید به این سمت برویم. شما از تمام مدیران تیم ها بپرسید. هر تیمی كه می خواهد وارد اصفهان شود چه با ما چه با ذوب آهن كار داشته باشد زنگ می زنند و می پرسند چه كاری از دست ما برمی آید. باید به این سمت برویم نه اینكه مربی كه می خواهد فوتبال بازی كند فحش ناموس بشنود. چرا من باید چندین سال فحش تحمل كنم نه فدراسیون نه اركان فدراسیون واكنشی نشان ندهند؟»

252 251


منبع:

1398/08/11
11:04:28
5.0 / 5
4577
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی