واكنش باشگاه پرسپولیس به صحبت های مدیرعامل سپاهان:

این اتهامات پوچ است

این اتهامات پوچ است

به گزارش اخبار ورزشی سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اظهارات آقای تابش درباره پرسپولیس و بازیكنان آن به نقل از یك برنامه تلویزیونی و همین طور آقای كالدرون واقعا تعجب برانگیز است. این هجمه ها و فرافكنی ها مقابل پرسپولیس مدتهاست كه شكل گرفته و متاسفانه هیچ برخوردی با آنها نشده است.حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس اظهار داشت: باید بگوییم و تاكید نماییم آقای كالدرون هیچ گاه و به هیچ عنوان نگفته اند كه بازی ها مهندسی شده است. مصاحبه آقای كالدرون موجود است. ایشان جملات دیگری بكار برده بودند و تاكید دارند كه نه اتهامی به استقلال زده اند و نه به داوری و ویدیوی آن هم موجود است.
قدوسی افزود: اینكه «نتایج مهندسی می شود» و یا از «پرسپولیس حمایت می شود» اتهامات پوچی بوده كه افراد دیگری اول بار آنرا به دنبال افزایش شانس قهرمانی پرسپولیس در فصل گذشته طرح كرده بودند. متاسفانه این بهتان زنی ها تبدیل به اپیدمی شد و در ادامه افراد گوناگون هم آنرا طرح كردند اما هیچ برخوردی با آنها نشده و حالا هم جای تعجب دارد كه برخی چون آقای تابش با سوابق مدیریتی و فوتبالی كه دارند چرا جملاتی را به مربی پرسپولیس نسبت می دهند كه هیچ گاه آنها را بیان نكرده است. اینكه آقای تابش اینگونه جملاتی را به شكلی عجیب تفسیر و بعد به آقای كالدرون نسبت دهند جای تاسف دارد. در واقع از باشگاهی (سپاهان) كه عوامل آن ادعای مهندسی نتایج در فوتبال ایران را طرح كردند حال جمله ای را به آقای كالدورن نسبت می دهند كه هیچ گاه آنرا بیان نكرده اند.
قدوسی در ادامه اظهار داشت: همین طور این اظهارنظر كه شش بازیكن پرسپولیس آپشن بالای پنجاه میلیاردی دارند صرف نظر از آنكه تشویش اذهان عمومی محسوب می گردد كذب محض است و نمی دانیم ایشان چرا و بر چه مبنا چنین اظهاراتی را مطرح می كنند. حال كه این فرافكنی ها مطرح شده برای روشن شدن افكار عمومی باید بگوییم مجموع اصل قرارداد كلیه بازیكنان پرسپولیس (با احتساب ارز آزاد برای بازیكنان خارجی) پنجاه میلیارد تومان هم نمی گردد و آپشن های قرارداد آنها هم مربوط به قهرمانی در لیگ، حذفی و موفقیت ها در آسیا می شود كه این آپشن ها هم شامل حال همه بازیكنان نشده و واقعا جای تعجب دارد كه چرا اینگونه مقابل یك باشگاه و بازیكنان آن آمار و ارقامی كذب مطرح می شود و چنین هجمه هایی مقابل آن شكل می گیرد در صورتیكه اصلا و ابدا حقیقت ندارد.
مدیر روابط عمومی پرسپولیس درانتها اظهار داشت: تصمیم نهایی درباره این اظهار نظرهای كذب بعد از ارائه گزارش و بررسی ها از طرف آقای انصاری فرد امروز یا فردا اتخاذ و اعلام می گردد.
255 43

1398/08/22
19:10:31
5.0 / 5
4259
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی