سرمربی تیم فوتسال آذرخش:

چك باشگاه را در خانه یادگاری گذاشته ام

چك باشگاه را در خانه یادگاری گذاشته ام

به گزارش اخبار ورزشی سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس یك مرتبه دیگر از مسائل و مشكلات تیمش گلایه نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، عباس روزپیكر درباره اینكه گفته بود در انتها لیگ برتر فوتسال دست به افشاگری درباره شرایط تیم فوتسال آذرخش بندرعباس می زند، اظهار داشت: متأسفانه واكنش ها و بهانه ها درباره صحبت های من زیاد است و امكان دارد برخی از مسؤلان حرف من را بهانه قرار بدهند. بنابراین گذاشته ام كه پس از فصل درباره شرایط تیم صحبت كنم.
وی افزود: مسؤلان باشگاه هفته گذشته مبالغی را قول داده اند و یك چك را به اعضای تیم داده اند. ما این چك را كنار بقیه چك ها در خانه گذاشته ایم تا یادگاری بماند!
سرمربی تیم فوتسال آذرخش درباره ادعای هیات فوتبال هرمزگان در خصوص پرداخت یك میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان كمك مالی به باشگاه خاطرنشان كرد: هر مشكلی كه من درباره آن صحبت می كنم مربوط به مسؤلان باشگاه است نه مسؤلان استان. مبالغ هم به باشگاه مربوط می شود. من در جلسات آنها نبوده ام. باشگاه بدهی های زیادی دارد و ادعا می كند بدهی ها را پرداخت كرده است، در حالیكه خودِ من ۱۴۵ درصد از سال قبل تابحال طلب دارم. بازیكنان هم بین ۱۳۰ تا ۱۳۵ درصد طلبكارند. اگر پرداختی وجود داشت كه دیگر مشكلی نبود.
روزپیكر كه با برنامه «۲۰۲۰» صحبت می كرد درباره سكوت حسین احمدی مدیر باشگاه اظهار داشت: وقتی دوستان شما در برنامه اعلام نمودند آقای احمدی می خواهد صحبت كند گفتم حتما آخرالزمان شده است! آخرین بار ایشان را در بازی گذشته در سالن دیدیم، البته پس از سه ماه.
سرمربی تیم فوتسال آذرخش در انتها درباره اینكه یا باید بدون گلایه به كارش ادامه بدهد و یا اینكه از این تیم جدا شود، اظهار داشت: من در نیم فصل اول مصاحبه ای نكردم، ولی فشار زیادی روی تیم وجود داشت. اتفاقاتی دست به دست هم داد كه نتایج خوبی رقم نخورد. شاید تماشاگران متوجه نشوند كه چه مشكلاتی داریم، برای همین این صحبت ها را مطرح می كنم.

1398/10/05
15:11:19
5.0 / 5
4300
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی