هفته شانزدهم لیگ برتر بسكتبال:

تیم بسكتبال شهرداری قزوین بازی خانگی را واگذار كرد

تیم بسكتبال شهرداری قزوین بازی خانگی را واگذار كرد

به گزارش اخبار ورزشی تیم شورا و شهرداری قزوین در یك بازی نفس گیر در مقابل صنعت نفت آبادان تن به شكست داد و بازی خانگی را واگذار كرد.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم بسكتبال شورا و شهرداری قزوین وارد هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر شد تا این دفعه هم به مصاف حریفی برود كه تجربه خوبی در لیگ برتر دارد. بسكتبالیست های قزوینی كه به علت تجربه سال اول در لیگ برتر راه سختی در پیش دارند با همه توان خود به مصاف تیم صنعت نفت آبادان رفتند كه مانند فوتبال در این رشته هم جایگاه خوبی دارد و در رده چهارم جدول است و با داشتن بیشتر از ۱۰ سال حضور در لیگ برتر با این پشتوانه می تواند حریفان خویش را از میدان به در كند.
در كوارتر اول فاصله امتیازها نشان داد كه تیم نفت آبادان هرچند میهمان است و باید شعارهای تند تماشاگران متعصب قزوینی را تحمل كند اما با تجربه در كوارترها دنبال جمع كردن امتیاز است. در كوارتر اول بازی با نتیجه ۳۲ بر ۱۲ با فاصله بیست امتیازی به پایان رسید و با تشویق تماشاگران این فاصله در كوارتر دوم به یازده امتیاز رسید تا میهمان با نتیجه ۴۱ بر ۳۰ از حریف پیشی گیرد. در كوارتر سوم هیجان بازی با تشویق ممتد تماشاگران فاصله امتیاز به حداقل رسید و در شرایطی كه قزوین می توانست بازی را مساوی كند تنها به لطف یك پرتاب خوب حریف باز هم عقب ماند و نتیجه ۵۴ بر ۵۲ در تابلو به نفع صنعت نفت آبادان به ثبت رسید.
در ۱۰ دقیقه پایانی بازی و كوارتر چهارم بی تجربگی و احساسی بازی كردن تیم شهرداری قزوین فاصله را بیشتر كرد و با همه فشاری كه تماشاگران با تشویق های ممتد خود به حریف وارد می كردند اما سرانجام این بازی با نتیجه ۷۵ بر ۶۵ با پیروزی تیم صنعت نفت آبادان به پایان رسید. تیم شورا و شهرداری قزوین كه مربیگری آنرا پویا تاجیك بر عهده دارد در هفته هفدهم این مسابقات روز پنجشنبه به مصاف تیم مهرام تهران خواهد رفت. تیم صنعت نفت در رده چهارم و شورا و شهرداری قزوین در رده سیزدهم جدول قرار دارد.
حاشیه: در چند مورد شاهد شعارهای ناپسند به بازیكنان و داوان مسابقه بودیم كه این شعارهای تند و گاهی خارج از اخلاق تماشاگران كه شاید ورزشكاران میهمان را عصبی می كرد زیبنده شهر فرهنگی و مردم فرهیخته نبود و حتما ورزشكاران میهمان خاطرات خوشی را از این خطه تاریخی و فرهنگی به ارمغان نخواهند برد. ورزش بهترین وسیله برای تخلیه روحی و عصبی و لذت بردن از یك رقابت مهیج است كه می تواند ایتن هیجان و شعارها با محورهای ورزشی باشد اما به نظر می آید باید ضمن توجیه و موزش لیدهای ورزشی بگونه ای رفتار كرد تا این حضور پرارزش تماشاگران كه بدون شك بهترین حامی تیم محسوب می شوند و می توانند جایگاه بهتری در جدول برای تیم مورد علاقه خود فراهم كنند
عباس علایی مقدم مدیركل ورزش و جوانان استان و حمیدرضا خانپور رئیس هیئت بسكتبال استان هم از تماشاگران این بازی بودند. این بازی عصر دوشنبه در سالن شهید بابایی قزوین برگزار گردید.

1398/10/16
22:42:43
5.0 / 5
4873
تگهای خبر: بازیكن , بسكتبال , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی