جباری:

از وزیر بپرسید چرا این آقا هنوز در هیئت مدیره ماست

از وزیر بپرسید چرا این آقا هنوز در هیئت مدیره ماست

به گزارش اخبار ورزشی پیشكسوت باشگاه استقلال اظهار داشت: وقتی یك مدیر كه مردم او را نمی خواهند در هیئت مدیره باقی بماند، معنای آن هیچ چیزی نیست غیر از لجبازی با طرفداران استقلال.


روزنامه خبرورزشی نوشت: علی جباری حامی فرهاد مجیدی است، ولی خشم خودش را از رفتار مدیرعامل سابق كتمان نمی نماید. عده ای می گویند فرهاد مجیدی ریسك بزرگی كرد و آمد. به نظر شما كار درستی كرد؟
استقلال تیم بزرگی است كه خیلی ها دوست دارند سرمربی اش شوند، ولی در عین حال شرایط دشواری هم برایش به وجود آمده است. فرهاد بطور قطع كار بسیار سختی دارد، ولی یكی از ماست و باید حمایتش نماییم. البته حمایت اصلی باید از جانب هواداران صورت بگیرد. مگر هواداران حامی او نیستند؟
بطور قطع هستند، اما مسئله این جاست كه هواداران در شرایط كنونی با هم یك دست نیستند. همه باید بیایند و پشت فرهاد قرار بگیرند نه اینكه موجب تفرقه شوند. الان یك عده حامی مجیدی هستند و عده دیگر طرفدار استراماچونی، ولی باید یادمان باشد كه حالا دیگر فرهاد مجیدی سرمربی ماست. البته یك عده از زمان وینفرد شفر دنبال آن بودند تا به استقلال ضربه بزنند و در این فصل هم وقتی تیم صدرنشین شد، این همه ماجرا ساختند و كار را به جایی رساندند كه خودتان دیدید. مثلاً چه كسانی؟
یكی از آنها همین آقای فتحی. آقای فتحی ترمز استقلال را كشید. فتحی عامل وزیر بود و آمد تا استقلال را خراب كند. خودتان دیدید در دوران مدیریت او چه اتفاقاتی رخ داد. استقلال صدرنشین شد، ولی دیدید چه بلایی سر تیم آمد. تا وقتی فتحی و امثال فتحی باشند، شرایط همین است. شما باید از وزیر بپرسید چرا همچنان او را حفظ نموده است؟ فتحی مدیرعامل استقلال نیست، ولی همچنان در هیئت مدیره كار خودش را می كند. برایم عجیب است كه استقلال این همه مدیرعامل داشته كه همه آنها بعد از اختتام دوران مدیریت، دنبال زندگی خودشان رفته اند، ولی این آقای فتحی همچنان مانده و مشخص نیست وزیر روی حفظ او چه اصراری دارد! سرمایه های اصلی استقلال هواداران هستند و وقتی یك مدیر كه مردم او را نمی خواهند در هیئت مدیره باقی بماند، معنای آن هیچ چیزی نیست غیر از لج بازی با طرفداران استقلال. طرفداران ما مدیر سفارشی نمی خواهند و این را بارها هم با صراحت گفته اند. این مطلب را هم بخوانید: چرا دایی از رفتن به اصفهان منصرف شد؛ پرسپولیس نه، فقط تیم ملی! 43503


منبع:

1398/10/18
14:30:36
5.0 / 5
4585
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی