توضیحات سرپرست استقلال درباره انتخاب زمین تمرینی كه فرهاد مجیدی از آن رضایت نداشت

توضیحات سرپرست استقلال درباره انتخاب زمین تمرینی كه فرهاد مجیدی از آن رضایت نداشت

اخبار ورزشی: سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره مشكلات تیمش جهت تمرین كردن توضیحاتی ارائه داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از خبر آنلاین، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره موضوع زمین تمرین این تیم و حاشیه های به وجود آمده اظهار داشت: در روز دیدار با داماش با پیمانكار زمین صحبت كردم و به ایشان گفتم كه تعداد كارگران برای جمع آوری كاور كم است و باید تعداد آنها بیشتر شود. در آن روز حتی بازیكنان به پیمانكار كمك كردند اما ایشان موضوع طلب از باشگاه را بیان كرد كه به ایشان گفتم این مساله با مذاكره قابل حل است و تا زمان پرداخت باشگاه به صورت نقدی هزینه ها را پرداخت می كنم و باتوجه به برنامه تمرینی تیم كه دو روز در سالن است فرصت برای انجام امور را دارید.
او در ادامه اشاره كرد: ما چند روز در سالن وزنه ریكاوری و تمرین كردیم و در روز تمرین اصلی به من گفتند كه روی زمین كاور نیست و برف نشسته است. سپس به تهرانسر رفتم و آنجا نیز برف بود و چند چمن طبیعی را بررسی كردم كه همگی مشكل برف داشتند. این مساله را تا پاسی از شب پیگیری كردم اما در نهایت نتوانستیم چمن طبیعی پیدا نماییم. زمین غدیر نیز میزبان یك مسابقه رسمی بود و زمین امام رضا نیز مشكل برف داشت بنا بر این به زمین مدرن در منطقه ۱۷ رفتیم كه تازه تاسیس بود.
او در بخش بعدی صحبت های خود اشاره كرد: از بازیكنان و كادرفنی خواهش كردیم تا مشخص شدن وضعیت در این زمین تمرین كنند و در نهایت با زمین دو آزادی به توافق رسیدیم اما باید هر چه سریعتر یك تصمیم كامل و جامع برای زمین تمرین تیم اتخاذ شود. استقلال تیم بزرگی است و این شرایط اصلا مناسب نمی باشد. فرهاد مجیدی به حق نگران مصدومیت بازیكنان است و ما باید زمین تمرین مناسب داشته باشیم تا بیشترین بهره را از جلسات تمرین بگیریم و مناسب نمی باشد كه به فكر مشكلات روزمره باشیم.
43 43


منبع:

1398/11/01
21:41:12
5.0 / 5
4320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی