بنفیكا هم مشتری مهاجم ایران شد؛

پیشنهاد بوردو فرانسه به مهدی طارمی و شرط سنگین باشگاه ریوآوه!

پیشنهاد بوردو فرانسه به مهدی طارمی و شرط سنگین باشگاه ریوآوه!

اخبار ورزشی: در فاصله كم باقیمانده تا اختتام نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا، مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم ریوآوه پرتغال با پیشنهاد رسمی تیم بوردو فرانسه بیشتر از پیش مورد توجه قرار گرفته است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، درخشش مهدی طارمی در نخستین فصل حضورش در تیم ریوآوه پرتغال موجب جلب توجه سایر تیم های بزرگ اروپایی شده است.
باشگاه اسپورتینگ لیسبون یكی از مشتریان جدی مهدی طارمی در ایام اخیر بوده است. اسپورتینگ به خاطر مصدومیت «لوییز فیلیپ» مهاجم برزیلی خود به دنبال جایگزینی برای او است و طارمی را مدنظر قرار دارد.
طبق اعلام رسانه های پرتغالی، اسپورتینگ خواستار جذب طارمی با ۱ میلیون یورو است در صورتیكه باشگاه ریوآوه شرط ۶ میلیون یورویی را برای این مهاجم ایرانی پیش كشیده اند. به همین خاطر اسپورتینگ به فكر خرید مهاجم ارزانتری افتاده و احیانا «نیلسون اولیویرا» را به خدمت می گیرد.
علاوه بر این روزنامه «ابولا» پرتغال امروز گزارش داد كه بنفیكا هم خواستار جذب طارمی شده است.

شاید جذابترین پیشنهادی كه برای خرید طارمی به باشگاه ریوآوه رسیده است، تیم بوردو فرانسه است. هدایت بوردو بر عهده « پائولو سوسا» مربی پرتغالی است و به همین خاطر این مربی شناخت خوبی از لیگ پرتغال و بازیكنان حاضر در این كشور دارد.
طبق ادعای روزنامه «اكیپ» فرانسه، بوردو پیشنهاد رسمی خودرا به تیم ریوآوه ارائه كرده و می خواهد طارمی را در ازای ۳ میلیون یورو در اختیار بگیرد. این در حالیست كه باشگاه پرتغالی مبلغ ۵ میلیون یورو كه شرط مالی قابل توجهی شمرده می شود را برای طارمی پیش كشیده است. با این وجود تلاش سرمربی بوردو بر جذب این مهاجم است و بر این انتقال تاكید زیادی دارد.منبع:

1398/11/10
11:03:30
5.0 / 5
4454
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , پورت , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی