سرپرست باشگاه تراكتور:

موضوع میثم تیموری مشكل درون خانوادگی است

موضوع میثم تیموری مشكل درون خانوادگی است

به گزارش اخبار ورزشی سرپرست باشگاه تراكتور اظهار داشت: موضوع میثم تیموری، یك مسئله درون خانوادگی است و در داخل خانواده حل می شود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از باشگاه تراكتور، میرمعصوم سهرابی درباب آخرین وضعیت تیم های پایه این باشگاه اظهار داشت: همیشه اهتمام كرده ایم توجه ویژه ای به تیم های پایه داشته باشیم و حضور امروز آقای ساكت الهامی برای تماشای بازی تیم امیدها، گواه این مساله است.
سهرابی تاكید كرد: كادر فنی تیم بزرگسالان، امروز تماشاگر بازی تیم امیدها بودند تا انگیزه ای در بازیكنان جوان به وجود بیاید.
وی درباب موضوع میثم تیموری و ناراحتی اش بابت تعویض در بازی روز گذشته مقابل ذوب آهن اظهار داشت: این موضوع، یك مسئله درون خانوادگی است و در هر خانواده ای ممكنست پیش بیاید. سرمربی تیم برای تغییر تاكتیك تیمش، در آن لحظه تصمیم گرفت كه این بازیكن را تعویض كند و در فوتبال طبیعی است كه بازیكن بخواهد برای تیمش بیشتر بازی كند و از تعویضش ناراحت شود.
سرپرست باشگاه تراكتور افزود: در این خصوص، این بازیكن را به جلسه كمیته انضباطی باشگاه دعوت كرده ایم تا پس از ستاندن گزارش مدیر تیم، تصمیمات لازم را مطابق بخشنامه انضباطی باشگاه اتخاذ نماییم.
وی اشاره كرد: میثم تیموری از بازیكنان خوب تراكتور است كه زحمات زیادی نیز برای ما كشیده و با درایت كافی در این خصوص تصمیم خواهیم گرفت تا تیم بزرگ تراكتور، با تمركز لازم كارش را ادامه دهد و مشكلی به وجود نیاید.
سهرابی همین طور با تمجید از حضور پرشور تماشاگران در بازی مقابل ذوب آهن، بیان كرد: روز گذشته، برد شیرینی را در مقابل ذوب آهن كسب كردیم كه جا دارد این پیروزی را تقدیم هوادارانی بكنیم كه سرمایه اصلی باشگاه هستند و هیچ وقت ما را تنها نگذاشته اند. این هواداران پرشور، در سرما و گرما همواره حامی تیم هستند و تمام تلاش خودرا انجام می دهیم تا نتایج خوبمان را ادامه داده و بتوانیم جواب محبت های آنان را بدهیم.

1398/11/12
21:03:51
5.0 / 5
4486
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی