علیپور:

فرهاد مجیدی گفت عذرخواهی نكنم

فرهاد مجیدی گفت عذرخواهی نكنم

به گزارش اخبار ورزشی خبرورزشی نوشت: مهاجم پرسپولیس اظهار داشت: پس از شادی گلی كه انجام دادم حس كردم به طرفداران استقلال برخورده و خواستم از دلشان دربیاورم كه آقا فرهاد سفارش كرد این كار را نكنم.


دربی پایتخت در دور برگشت لیگ نوزدهم با تساوی دو تیم پرسپولیس و استقلال و رد و بدل شدن ۲ گل به انتها رسید. دیداری كه به زعم بیشتر كارشناسان نسبت به دربی های قبل از آن جذابتر و پرهیجان تر بود و البته در نقطه مقابل بازیكنان دو تیم كمتر درگیری داشته و بیشتر از هر چیز به بازی و متن آن پرداختند. علی علیپور درباره دربی، گلی كه زد و حواشی شادی بعد از گلی كه انجام داد و مصاف با الدحیل در نخستین مصاف آسیایی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حرف زد. این چندمین گلت در دربی بود؟
سومین بود. دوست داشتم دو را به سه تبدیل كنم كه شكر خدا در این دربی به خواسته ام رسیدم. انتظار آن پاس را از هم تیمی جدیدت داشتی؟
اول باید بگویم كه اوساگونا یك بازیكن فوق العاده فداكار و در خدمت تیم است كه در مسابقه و تمرین با قدرت كار می كند. از طرفی پاسی كه روی گل به من داد هم فوق العاده بود. شاید او خودش هم می توانست مستقیم شوت بزند، ولی در عرض پاس داد و من زدم. به همین خاطر هم بعد از بازی از او تشكر كردم. گل دربی چه تفاوتی با دیگر گل های لیگ یا مسابقات فوتبالی دارد؟
خیلی ارزشمندتر است. هر یك گل دربی اندازه ۱۰ گل است. من در دربی های قبلی یك دفعه با سر و یك دفعه هم از روی نقطه پنالتی گل زده بودم و با گلی كه این دفعه با پا زدم كلكسیونم حدودا تكمیل شد. باید تاكید كنم كه روی این گل من همه تیم زحمت كشیده بودند و برای چندمین بار باز هم از تلاش همه دوستانم در پرسپولیس بابت گلی كه زدم تشكر می كنم. بعد از گل یك جلسه سرپایی هم تشكیل دادید؟
می خواستم یك كار متفاوت انجام بدهیم كه البته خوب نشد. شادی گل كسی را تقلید كردی؟
اصلا قصد بدی نداشتم و نمی خواستم به كسی توهین شود. همان موقع هم رفتم و از آقا فرهاد عذرخواهی كردم. حتی بین دو نیمه از او خواستم به اتفاق خودش پیش هواداران برویم و برایشان دست تكان بدهم كه منظوری نداشتم. پس چه شد؟
آقا فرهاد گفت دنبال ماجرا را نگیرم، چون ممكنست حاشیه ها بیشتر شود. من هم روی تجربه آقا فرهاد این مساله را پذیرفتم. اما باز هم تاكید می كنم كه منظوری نداشتم. اما مدل شادی ات خیلی شبیه به دیاباته بود؟ شاید قصد كری خوانی داشتی؟
نه! ادای كسی را درنیاوردم. من بیشتر مدل كریس رونالدو شادی می كنم. به خاطر این شادی كارت هم گرفتی؟
هنوز هم متوجه نشدم چرا داور آن كارت را به من داد! به هر حال هر چه بود به اتمام رسید و اساسا همه اش خاطره می شود. با یحیی گل محمدی حرفی نزدی؟
او از تلاش همه بازیكنان تیم راضی بود. او نخستین بار در تیم نساجی مازندران به من میدان داد و حالا وقتش است كه آن روزها را در پرسپولیس برایش جبران كنم. از نتیجه بازی راضی بودی؟
به هر حال ما با استقلال مساوی كردیم. تیمی كه همه می دانیم از اواسط نیم فصل اول به بعد، خیلی خوب نتیجه گرفته و در دیدار با ما هم نشان داد كه تیم خوبی است. هر دو بار هم آنها ابتدا به ما گل زدند. ولی فكر می كنم در ۲۰ دقیقه پایانی اگر كمی دقت می كردیم می توانستیم بازی را با برد تمام نماییم. فكر می كنی گل محمدی در پرسپولیس موفق شود؟
قطعا! آقا یحیی، هم تجربه لازم را دارد و هم خودش پرسپولیسی است. ضمن اینكه همه بچه های تیم هم همقسم شده اند تا چهارمین قهرمانی را بدست بیاوریم. ما یكی دو برد دیگر هم بدست بیاوریم دیگر از بقیه جدا می شویم و می رویم برای تكرار قهرمانی. انشاالله با دعای خیر هواداران و تلاش بچه ها این مهم هم اتفاق می افتد و دل طرفداران مان را شاد می نماییم. بازی با الدحیل را چطور پیش بینی می كنی؟
ما با تیم صدرنشین لیگ قطر بازی داریم. اساسا بازی آسانی برای ما نخواهد بود. البته فراموش نكنیم كه آنها هم می دانند با تیم صدرنشین لیگ ایران بازی دارند. با این وجود فكر می كنم اگر تمركز لازم را داشته باشیم می توانیم به نتیجه دلخواه مان دست پیدا نماییم. بردتان در این دیدار چقدر اهمیت دارد؟
اساسا می تواند كمك نماید تا در دور برگشت راحت تر و بدون فشار بازی نماییم. تا باید تا می توانیم در زمین حریفان مان امتیاز بگیریم تا در دور برگشت كه میزبانی برای ماست كار آسانتری داشته باشیم. ما در قطر ایرانی زیاد داریم و شك ندارم كه پرسپولیسی ها در دوحه ما را تنها نمی گذارند. انشاالله با شكست الدحیل استارت قدرتمندی در آسیا خواهیم زد. 255 251


منبع:

1398/11/20
13:51:46
5.0 / 5
4172
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی