كشتی قهرمانی آسیا – هند؛

بذری و ابراهیمی فینالیست شدند

بذری و ابراهیمی فینالیست شدند

اخبار ورزشی: دو نماینده كشورمان به دیدار فینال مسابقات پنج وزن دوم رقابت های كشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا راه یافتند و سه كشتی گیر دیگر در دیدار رده بندی حضور دارند.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مسابقات پنج وزن دوم سی و سومین دوره رقابت های كشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا از بامداد امروز در شهر دهلی نو هند در حال برگزاری است كه درانتها رقابت های مقدماتی احمد بذری و محمدجواد ابراهیمی در اوزان ۸۶ و ۹۲ كیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و مجید داستان، مصطفی حسین خانی و محمدجواد ابراهیمی در دیدار رده بندی حضور دارند.

نتایج كشتی گیران كشورمان به شرح زیر است:
در وزن ۶۱ كیلوگرم مجید داستان در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر گامبایار نامسرای از مغولستان را مغلوب كرد. وی در دور بعد با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب اولوبك ژولدوشبیكوف دارنده مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان از قرقیزستان شد و باتوجه به حضور حریفش در دیدار فینال راهی گروه بازنده ها شد. داستان در این گروه مقابل نوربولات عبداله یف از قزاقستان با نتیجه ۱۲ بر ۲ به برتری دست یافت و راهی دیدار رده بندی شد. حریف وی در این دیدار راحول آواره از هند است.
در وزن ۷۴ كیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست با نتیجه ۳ بر صفر بكجان ژامبولوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت وی در دور بعد مقابل جیتیندر از هند با نتیجه ۲ بر ۲ مغلوب شد و باتوجه به حضور این كشتی گیر در دیدار فینال به گروه شانس مجدد رفت. حسین خانی در این گروه پارینا چامنانجان از تایلند را با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب كرد و به دیدار رده بندی راه پیدا كرد. وی در این دیدار به مصاف سومیابازار زاندانبود از مغولستان می رود.
در وزن ۸۶ كیلوگرم احمد بذری بعد از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۴ عظمت دولت بیكوف دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان را مغلوب كرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۶ بر ۵ عیسی شاپیف از ازبكستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. بذری در دیدار نهایی به مصاف شوتارو یامادا از ژاپن می رود.
در وزن ۹۲ كیلوگرم محمدجواد ابراهیمی در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۲ ایلیسخان چیلایف از قزاقستان را شكست داد. وی در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۰ بر ۲ آجی نیاز صفرنیازاف از ازبكستان را مغلوب كرد و به دیدار فینال راه پیدا كرد. ابراهیمی در این دیدار به مصاف تاكوما اوتسو از ژاپن می رود.
در وزن ۱۲۵ كیلوگرم پرویزهادی در دور اول با نتیجه ۱۴ بر ۴ عمر سارم از سوریه را مغلوب كرد. وی در دور بعد مقابل آیال لازاریف قهرمان آسیا از قرقیزستان با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا كرد. هادی در این مرحله مقابل یوسوپ باتیرمورزایف از قزاقستان با نتیجه ۴ بر صفر ضربه فنی شد و به دیدار رده بندی رفت.


منبع:

1398/12/04
13:16:03
5.0 / 5
3780
تگهای خبر: حریف , رقابت , شكست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی