پرورشخواه در گزارش اخبار ورزشی:

خالی بودن ورزشگاه روی بازی تأثیر داشت

خالی بودن ورزشگاه روی بازی تأثیر داشت

به گزارش اخبار ورزشی پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: از نظر نتیجه از عملكرد استقلال راضی هستیم اما به صورت كلی بار فنی بازی چندان بالا نبود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال پس از پشت سر گذاشتن دیدارهای آسیایی اش بار دیگر به لیگ بازگشت و در دیداری جا مانده از هفته بیستم توانست میهمانش ذوب آهن را در ورزشگاه آزادی شكست دهد.
بهروز پرورش خواه در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد این بازی تصریح كرد: همانطور كه عوامل هر دو تیم هم اشاره كردند بار فنی بازی چندان بالا نبود و من فكر می كنم خالی بودن ورزشگاه كه به اجبار پیش آمده بود، روی كیفیت و پایین آمدن سطح بازی بی تأثیر نبوده باشد.
هافبك پیشین آبی پوشان خاطرنشان كرد: استقلال در روزی كه از خودش فاصله داشت و مثل گذشته اش نبود هم توانست تیمی خوب مثل ذوب آهن را شكست دهد و این اتفاق خوبی بود كه برای این تیم افتاد.
وی با اشاره به بازگشت تدریجی مصدومان اظهار داشت: خوشبختانه هر ۳ بازیكن تعویضی را مصدومان سابق تشكیل می دادند كه به شرایط مسابقه برگشته بودند و با اضافه شدن این نفرات انتظار می رود روز به روز كیفیت بازی های این تیم بالاتر برود.
پیشكسوت آبی پوشان در مورد شرایط جدولی این تیم بیان داشت: باتوجه به تعداد بازی های باقی مانده تا آخر فصل فرصت برای جبران امتیازات هست و ما هم امیدواریم این اتفاق بیفتد.
پرورش خواه خاطرنشان ساخت: اسفند، ماه سختی برای استقلال است و تا به اینجای كار مجیدی و شاگردانش كم و بیش بازی های سخت این ماه را سپری كرده اند و امیدوارم در بازیهای باقی مانده نتایج بهتری در لیگ برتر و آسیا بگیرند.

1398/12/05
14:06:25
5.0 / 5
4237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی