پزشك استقلال:

مگر ویروس كرونا در فرودگاه منتقل نمی شود؟

مگر ویروس كرونا در فرودگاه منتقل نمی شود؟

به گزارش اخبار ورزشی پزشك تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: اگر ویروس كرونا به بازیكنان و اعضای تیم های فوتبال منتقل شود چه كسی پاسخگو است؟به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، دكتر كاوه ستوده پزشك تیم فوتبال استقلال در گفتگو با رسانه این باشگاه، درباره شیوع ویروس كرونا اظهار داشت: همانطور كه می دانید ویروس كرونا سبب التهاب در جامعه شده است. با عنایت به شیوع بالای این ویروس و انتقال سریع آن به دیگر افراد، آیا فقط بدون تماشاگر بودن بازی ها برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری كفایت می كند؟ آیا می توان جلوی ویروس را در میان مسافران فرودگاه ها گرفت؟ درحالی كه همواره هواداران زیادی هم در فرودگاه ها برای استقبال و یا حمایت تیمشان حاضر می شوند و گاها دوست دارند با بازیكنان محبوبشان عكس بگیرند.
وی اضافه كرد: فراموش نكنیم كه هواداران همواره در شهرهای مختلف برای پشتیبانی از تیمشان در مقابل هتل تیم حضور پیدا می كنند. آیا فقط نبود چند هزار هوادار در استادیوم ها كافی است؟ آیا عوامل اجرایی نمی توانند ناقل ویروس باشند؟ یا حتی از راه برگزاری بازی آیا امكان ندارد كه این افراد درگیر بیماری شوند؟
پزشك تیم استقلال با اشاره به اظهارات اخیر سرمربی این تیم، اظهار داشت: همانطور كه فرهاد مجیدی سرمربی استقلال گفت، آیا حتما باید اتفاقی بیافتد كه بازی ها برگزار نشود؟ اگر خدایی نكرده همین رفت و آمدها سبب انتقال ویروس به هواداران، عوامل اجرایی و بازیكنان شود، چه كسی جوابگو خواهد بود؟
او افزود: چند سال قبل كه تیم استقلال برای یك بازی جام حذفی راهی سیرجان شد، هواداران استقلال در این شهر استقبال گرم و پرشوری داشتند، به شكلی كه حتی ورود و خروج از هتل محل اقامت به راحتی میسر نبود. این حضور پرشور اگر تكرار شود، آیا امكان انتقال بین این عزیزان را فراهم نمی كند؟
ستوده در انتها اظهار داشت: لیگ چین مدت هاست كه تعطیل شده و لیگ ایتالیا هم با وجود آمار كم بیماران تعطیل شده است. ما به نوبه خودمان نمی توانیم كاری نماییم ولی نگرانی خویش را قویا اعلام می نماییم. نگرانی ما نه فقط شامل استقلال بلكه این مورد شامل همه تیم ها هست.

1398/12/07
11:13:13
5.0 / 5
4140
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی