به خاطر شرایط بحرانی كرونا؛

میزبانی جام جهانی شمشیربازی بازهم تغییر نمود

میزبانی جام جهانی شمشیربازی بازهم تغییر نمود

اخبار ورزشی: یك دوره از جام های جهانی مصوب در تقویم فدراسیون بین المللی شمشیربازی كه قرار بود در ایتالیا برگزار شود، پس از یك مرحله جابه جایی بازهم محل آن تغییر نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، جام جهانی ۲۰۲۰ ایتالیا جزو رویدادی هایی است كه نتایج و امتیاز آن تاثیر مستقیم در رنكینگ المپیكی ورزشكاران و تیم های شركت كننده دارد.
قرار بود این رقابت ها ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه (۶ تا ۸ مارچ) به میزبانی پادووا اجرا شود اما طی روزهای گذشته دو بار محل آن تغییر نمود.
ابتدا كرواسی بعنوان محل برگزاری این مرحله از جام های جهانی مصوب فدراسیون بین المللی شمشیربازی معرفی گردید اما این فدراسیون در كمتر از دو روز مجدد مبادرت به جابه جایی محل برگزاری این جام گرفت و اینبار آلمان را بعنوان میزبان جدید معرفی كرده است اما بدون تغییر زمان.
بدین ترتیب آلمانی ها در همان تاریخ مقرر برای میزبانی ایتالیا - ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه - میزبان جام جهانی شمشیربازی و انتخابی المپیك خواهند بود.
آنچه مسلم شرایط بحرانی حاصل از شیوع جهانی ویروس كرونا و درگیر شدن كشورهای مختلف اروپایی با این معضل منجر به تغییر چندباره محل برگزاری جام جهانی شمشیربازی شده است.
قرار است ایران هم در این دوره جام جهانی شركت داشته باشد.


منبع:

1398/12/07
16:55:57
5.0 / 5
3702
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی