آذری هشدار داد

جلسه محرمانه عربستان و امارات برای حذف تیم های ایرانی از آسیا

جلسه محرمانه عربستان و امارات برای حذف تیم های ایرانی از آسیا

به گزارش اخبار ورزشی عضو مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: مسؤلان فوتبال دو كشور امارات و عربستان جلسه محرمانه ای برای حذف تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا برگزار كرده اند.سعید آذری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جریمه ۱۲۰ هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران از جانب كنفدراسیون آسیا به خاطر جعل سند باشگاه ها برای گرفتن مجوز حرفه ای، اظهار داشت: در همین ارتباط چهارشنبه شب جلسه محرمانه ای در دبی با حضور مسؤلان فوتبال امارات و عربستان برگزار شده است تا باشگاه های ایرانی را از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم كنند.
وی اضافه كرد: كنفدراسیون فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۷ قانونی را تصویب كرده كه بر مبنای آن اگر كشوری مدارك باشگاه هایش را سندسازی كند، كلیه مجوزهای حرفه ای باشگاه هایش لغو می شود. به همین خاطر عربستان و امارات دنبال محروم كردن تیم های ایرانی بر طبق این قانون هستند.
عضو مجمع فدراسیون فوتبال خاطرنشان كرد: الان مسؤلان فدراسیون ما دنبال برگزاری انتخابات هستند ولی داریم از جای دیگری ضربه می خوریم. من این اخطار را می دهم و امیدوارم كه این اخطار را جدی بگیرند. عربستان و امارت دنبال توطئه و حذف تیم های ما از آسیا هستند.
آذری در انتها با اشاره به اینكه قبلاً درباره ورود فیفا به انتخابات فدراسیون فوتبال هم اخطار داده بود، اظهار داشت: امیدوارم دوستان ما در فدراسیون به آسانی از كنار این بحث نگذرند و دست روی دست نگذارند كه حق فوتبال ایران خورده شود.

1398/12/09
14:22:33
5.0 / 5
3737
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی