دكتر امینی در گزارش اخبار ورزشی:

تمرینات عباسعلی از دو هفته دیگر شروع می شود

تمرینات عباسعلی از دو هفته دیگر شروع می شود

به گزارش اخبار ورزشی پزشك معالج عضو تیم ملی كاراته بانوان ایران اظهار داشت: امور لازم پس از جراحی از روز گذشته شروع شده و امیدواریم او بتواند از هفته آینده تمرینات ابتدایی را آغاز كند.دكتر بابك زرگر امینی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اضافه كرد: جراحی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و عباسعلی امروز در شرایط خوبی از بیمارستان مرخص شد. ضمن اینكه كارهای فیزیوتراپی را از روز جمعه آغاز كردیم.
وی افزود: كلیه كارهای درمانی با كمك و زیر نظر دكتر حسین آبرون شروع شده و با هماهنگی صورت گرفته با فدراسیون ایشان فعلاً اینجا هستند تا كارهای درمانی و بازگشت او طبق برنامه پیش برود.
دكتر امینی در مورد اینكه گفته می شود درمان رباط صلیبی یك سال زمان نیاز دارد اظهار داشت: ما توانستیم با یك روش، رباطی كه به صورت كامل پاره شده بود را ترمیم نماییم و خیلی امیدواریم او از دو هفته دیگر تمرینات سبك بدنسازی را شروع كرده و روال كار را طبق برنامه ما پیش ببرد.
وی در انتها اظهار داشت: حمیده عباسعلی سهمیه المپیك را كسب كرده و به امید خدا او تا سه ماه آینده با تداوم اجرای برنامه های درمانی آماده خواهد شد تا به تمرینات فنی بازگشته و آماده حضور در مسابقات المپیك شود.


منبع:

1398/12/17
21:29:49
5.0 / 5
3370
تگهای خبر: المپیك , بدن , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی