رضوانی از تجهیز استخر قهرمانی آزادی اطلاع داد

رضوانی از تجهیز استخر قهرمانی آزادی اطلاع داد

به گزارش اخبار ورزشی رئیس فدراسیون شنا از تجهیز استخر قهرمانی آزادی به سخت افزار مناسب اطلاع داد و اظهار داشت: رسالت ما بالابردن كیفیت فضای تمرین و مسابقات برای پویایی و توسعه ورزش های آبی استبه گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، محسن رضوانی با اشاره به نصب پوشش های محافظ در خط شروع و آخر استخر آزادی و همینطور تهیه تاچ پدهای استاندارد اظهار نمود: خداراشكر با رایزنی های صورت گرفته و دیپلماسی موفق توانستیم زیر ساخت های استخر قهرمانی آزادی تهران را تا حدی بهبود ببخشیم.
وی اضافه كرد: «تاچ پدهای» نصب شده در این استخر همچون سكوهای داوری بعد از رایزنی با فدراسیون جهانی از معتبرترین شركت های بین المللی تهیه و در اختیار جامعه شنا كشور قرار گرفت.
رضوانی با اشاره به گندزدایی استخر آزادی تصریح كرد: به دنبال شیوع كرونا، شخص بنده به جد پیگیر تعطیلی كلیه باشگاه های ورزشی بخصوص استخرها بودم و در این راستا استخر قهرمانی آزادی و ۹ دی تحت پوشش این فدراسیون هم تعطیل شد. خوشبختانه با پیگیری های انجام شده و تعامل و همكاری سایر دوستان بخصوص همكاران مجموعه ورزشی آزادی، محیط استخر كاملاً ضدعفونی شد.
رئیس فدراسیون شنا تصریح كرد: از آنجایی كه استخر قهرمانی آزادی خانه شنا، شیرجه و واترپلو ایران است و بعنوان كمپ تیم های ملی و تنها مجموعه استاندارد كشور شناخته می شود، ما در فدراسیون شنا خویش را مكلف به تجهیز و بروزسانی سخت افزار آن می دانیم. البته مشكلات عدیده ای در این استخر وجود دارد كه احتیاج به تعامل و همت سایر دستگاه ها برای ترمیم فرسودگی ها در اینباره محسوس است.
رضوانی در انتها اظهار داشت: امیدوارم تجهیز استخر به تاچ پد و سكوهای داوری بتواند باعث رضایت خانواده این ورزش باشد و انگیزه ها را برای موفقیت بالا ببرد. ما در فدراسیون همچنان تلاش می نماییم تا گام های بلندتری در این راستا برداریم.1398/12/25
15:44:15
5.0 / 5
3482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی