رحمتی:

ای كاش آن ۳ گل را یك ایرانی می زد تا ایمون زاید

ای كاش آن ۳ گل را یك ایرانی می زد تا ایمون زاید

به گزارش اخبار ورزشی خبرورزشی نوشت: بازیكن سابق تیم فوتبال استقلال می گوید: « ما در عرض 10 دقیقه 3 گل خوردیم و دربی را واگذار كردیم، ولی ای كاش آن 3 گل را یك ایرانی می زد تا یك خارجی.»


كیانوش رحمتی بازیكن سابق استقلال و كارشناس ورزشی كشور گفتگو نوروزی داشت كه گزیده ای از آنرا در زیر می خوانید: آقای رحمتی سال ۹۸ چطور گذشت؟
متاسفانه هم از لحاظ فوتبالی، كه نماینده های ما در جام باشگاه های آسیا خوب نتیجه نگرفتند و هم تیم ملی كشورمان در مقدماتی جام جهانی عملكرد خوبی نداشت، تغییرات زیاد مدیریتی در تیم ها و در نهایت ناكامی تیم ملی امید نشان دهنده این است كه زیاد سال خوبی از لحاظ فوتبالی نداشتیم و از لحاظ اجتماعی هم كه سیل و زلزله و در نهایت این ویروس كرونا بلای جان مردم شد؛ و در مجموع سال خوبی نبود. با كدامیك از بازیكنان دوران ورزش خود هنوز صمیمی هستید؟
عباس آقایی، جواد نكونام، محمد نصرتی، آرش برهانی و پژمان منتظری همچون بازیكنانی هستند كه خیلی با آنها رفیق بودم و هستم و الان هم با آنها ارتباط دارم. هرچند بازیكنان دیگری نیز هستند كه با آنها راحت بودم، اما این نرفات بیشترین رفاقت را با من داشتند. بهترین خاطره دوران ورزشی؟
گلی كه به اردن در فینال جام غرب آسیا زدم كه موجب شد تیم ملی فوتبال كشورمان عنوان قهرمانی را در این مسابقات بدست آورد. هرچند خاطرات دیگری هم وجود، اما بهترین خاطره از نظر من همین گل زیبا بود. تلخ ترین خاطره ورزشی شما در این سال ها چه بوده است؟
پارگی رباط صلیبی در استقلال یك از بدترین خاطرات ورزشی من بود و موجب شد مدت زیادی را از میادین دور باشم و با تلاش بسیار زیادی مجدد به میدان بازگردم. البته شكست ۳ بر ۲ مقابل پرسپولیس در دربی پایتخت هم تلخی زیادی داشت كه دلیلهای زیادی دارد و هنوز از یاد من نرفته است. چه دلیلی داشته كه هنوز هم حرفی از آن دربی می شود، شما ناراحت می شوید و از ذهنتان پاك نشده است؟
ما ۴ بازی بود كه پشت سرهم پرسپولیس را برده بودیم و اعتماد به نفس بالایی داشتیم، دو گل هم جلو افتاده بودیم و همه چیز را تمام شده می دانستیم، اما متاسفانه اتفاقی افتاد كه به نظر من معجزه بود و ۱۰۰ سال یكبار هم اتفاق نمی افتد و ما در عرض ۱۰ دقیقه ۳ گل خوردیم و بازی را واگذار كردیم، ولی ای كاش آن ۳ گل را یك ایرانی می زد تا یك خارجی! در ضمن این را هم بگویم من تنها بازیكنی بودم كه آن ۴ بازی معروف را ۹۰ دقیقه فیكس بازی كردم. از فوتبال خارج شویم، عید امسال هم مثل هر سال به مسافرت خواهید رفت؟
برنامه ای برای رفتن به جایی ندارم، چون عاقلانه نیست كه در این شرایط از منزل خارج شویم تا ویروس كرونا ریشه كن شود و مشكلی برای هیچ ایرانی بوجود نیاید. تفریحات مورد علاقه شما چیست؟
من در منزل كه هستم فوتبال می بینم، حتی بازی های تیم خودمان در لیگ یك را نگاه می كنم تا نقاط ضعف و قوت تیم ها را شناسایی كنم، اما كلا در به در این هستم تا یك فوتبال نشان داده شود و بلافاصله ساعت ها پای آن بنشینم. گویا اهل سینما و ادبیات هم هستید؟
بله هم اكنون كه سینما نمی ‎توان رفت، ولی در منزل فیلم زیاد نگاه می كنم و ادبیات هم كه پدرم ۳۰ سال آموزگار ادبیات بود، و بنا بر این من هم علاقه زیادی به آن دارم تا به صورتی رقیب پدرم باشم. دروغ ۱۳ سال جدید چه می تواند باشد؟
پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می شود. (باخنده) حرفی یا صحبتی درانتها دارید؟
ان شاءالله سال خوبی برای مردم ایران باشد و مهمترین پیام من درباره ویروس كروناست، امیدوارم مردم به سفارش های پزشكی و بهداشت فردی و عمومی اهمیت دهند تا زمانی كه این بیماری در كشور است، كسی لطمه نبیند. 251 251


منبع:

1399/01/05
13:19:32
5.0 / 5
3264
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی