رنكینگ المپیكی تكواندوكاران در ماه آوریل اعلام گردید

رنكینگ المپیكی تكواندوكاران در ماه آوریل اعلام گردید

اخبار ورزشی: تازه ترین رده بندی بهترین های تكواندو جهان در رنكینگ المپیكی حكایت از سقوط تكواندوكاران كشورمان دارد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تكواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تكواندو رنكینگ المپیكی تكواندوكاران در ماه آوریل را اعلام نمود كه با وجود غیبت نمایندگان ایران پس از فینال گرندپری در رویدادهای مختلف و لغو مسابقات قهرمانی آسیا به سبب شیوع بیماری كرونا، نمایندگان ایران جایگاه قبلی خودرا از دست دادند.
در رده بندی اعلام شده از طرف فدراسیون جهانی، آرمین هادی پور نماینده وزن ۵۸- كیلوگرم كشورمان با ۳۳۱/۸۴ امتیاز جایگاه پنجمی خودرا حفظ كرد؛ فرزان عاشورزاده دیگر تكواندوكار این وزن نیز با ۱۳۸/۷۰ امتیاز در سی ام قرار دارد.
در وزن ۶۸- كیلوگرم میرهاشم حسینی با ۲۹۶/۶۶ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت، سروش احمدی با ۲۳۳/۴۲ امتیاز جایگاه چهاردهم را به خود اختصاص داده و امیرمحمد بخشی نیز با ۱۴۵/۸۲ امتیاز رده بیست و سوم را به نام خود ثبت كرده است. محمدعلی خسروی در وزن ۸۰- كیلوگرم با ۱۲۳/۲۴ امتیاز در رده سی و دوم قرار دارد و علی اشكوریان نیز با ۱۲۰ امتیاز رده سی و چهارم را به خود مختص كرده است.
سجاد مردانی تكواندوكار وزن ۸۰+ كیلوگرم با ۲۵۶/۹۴ امتیاز جایگاه هشتمی را به خود مختص كرده است. سعید رجبی دیگر نماینده این وزن با ۱۳۷/۶۵ امتیاز رده بیست و نهم را در اختیار دارد.
اما در گروه زنان ناهید كیانی در وزن ۴۹- كیلوگرم با ۱۱۶/۶۹ امتیاز رده چهل و چهارم را به نام خود ثبت كرده است. مهلا مومن زاده دیگر نماینده این وزن نیز كه در مسابقات جهانی موفق به كسب مدال نقره شد با كسب ۸۱ امتیاز در رده شصت و دوم قرار دارد.
در وزن ۶۷- كیلوگرم یلدا ولی نژاد با ۱۵۰/۱۲ امتیاز رده بیست و یكم را به خود اختصاص داده؛ كیمیا همتی دیگر نماینده ایران در این وزن با ۷۷ امتیاز در رده پنجاهم قرار گرفته است. ملیكا میرحسینی نیز با ۴۹/۰۷ امتیاز در جایگاه شصت و هفتم قرار دارد و پریسا جوادی نیز با ۲۶/۹۲ امتیاز در رده صد و هفتم قرار گرفته است.
در وزن ۶۷+ كیلوگرم نیز زهرا پوراسماعیل با ۶۴/۸۳ امتیاز رده پنجاه و چهارم را به خود اختصاص داده، اكرم خدابنده دیگر نماینده این وزن با ۵۹/۳۱ امتیاز در رده پنجاه و هشتم جای دارد.


منبع:

1399/01/14
13:58:27
5.0 / 5
3111
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی