مسابقات قهرمانی تایچی به صورت آنلاین

مسابقات قهرمانی تایچی به صورت آنلاین

اخبار ورزشی: برای نخستین بار یك اتفاق جدید برای ورزش تایچی در سطح ملی و بین المللی رقم خواهد خورد و مسابقات یك رشته از هنرهای رزمی به صورت آنلاین انجام خواهد شد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، پس از كمپین «تایچی درخانه» و آموزش های آنلاین تایچی توسط اساتید كمیته تایچی چوان، مقرر است مسابقات تایچی این دفعه در خانه علاقه مندان و ورزشكاران سراسر كشور در شرایطی كه تمام رویدادهای ورزشی كشور به سبب شیوع بیماری كویید ۱۹ لغو شده است، برگزار شود.
شركت در این دوره از مسابقات رایگان خواهد بود و چگونگی ثبت نام و شركت در این رویداد در بخشنامه فنی مسابقات مشخص شده است.
اساس ایده ی این مسابقات برای تشویق عموم به ماندن در خانه، انجام كارهای ورزشی و ادای مسئولیت اجتماعی كمیته تای چی و فدراسیون ووشو ایران و حامیان این رویداد است. قهرمانان واقعی در خانه می مانند و در خانه ورزش می كنند.
این مسابقات در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشكسوتان به میزبانی ورزشكاران و این دفعه در خانه های آنها برگزار می شود و به نفرات برتر حكم و مدال الكترونیكی قهرمانی اعطا خواهد شد و فیلم اجرایشان بعنوان فرم برتر در رسانه های ووشو، تای چی كشور منتشر خواهد شد.
نتایج قهرمانی در روز جهانی تایچی مقرر با ۵ اردیبهشت ۹۹ اعلام می گردد. مهلت ثبت نام در این دوره از مسابقات تاپایان فروردین ماه ۹۹ خواهد بود. قضاوت این دوره از مسابقات توسط داوران رسمی فدراسیون ووشو انجام می گردد.


منبع:

1399/01/16
16:54:13
5.0 / 5
3777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی