سعادتمند و فرهاد مجیدی اختلاف دارند؟

سعادتمند و فرهاد مجیدی اختلاف دارند؟

به گزارش اخبار ورزشی كادر مدیریتی جدید استقلال هنوز با سرمربی آبی پوشان پایتخت ارتباط رسمی برقرار نكرده و این مسئله به حاشیه ها دامن زده است.به گزارش ایسنا، استقلال این روزها، نسبت به ماه های گذشته، تكلیفش مشخص تر شده و با انتخاب مدیرعامل، وضعیت آبی پوشان پایتخت در حالت بهتری قرار گرفته است. روز گذشته باشگاه استقلال جزئیات تمرینات مجازی این تیم را اعلام نمود و گفته شد كه با GPS وضعیت بازیكنان به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار می گیرد.
در حال حاضر مدیرعامل جدید آبی پوشان پایتخت به دنبال اسپانسرهای جدید تیم است و مقرر است طی روزهای آینده نتیجه این مذاكرات مشخص شود.
اما مسئله ای كه هواداران آبی را هم چنان نگران می كند، انتشار اخبار مختلفی كه در خصوص اختلاف فرهاد مجیدی با كادر مدیریتی جدید استقلال است. سعادتمند در این رابطه در ابتدای حضور خود بعنوان مدیرعامل استقلال اظهار داشت: « فرهاد دغدغه های مربوط به امور پشتیبانی تیمش را دارد. این دغدغه ها قابل حل است. شاید از این به بعد بازیكنان و كادرفنی با فراق بال و آرامش بیشتری كار كنند و به موفقیت و كسب قهرمانی برسند.»
حدود ۱۲ روز از حضور سعادتمند در استقلال می گذرد و هنوز ارتباط رسمی میان مدیرعامل جدید استقلال و سرمربی آبی پوشان پایتخت برقرار نشده است و این مسئله به شایعات و اختلاف ها بیشتر دامن می زند كه البته سعادتمند درباره این هم گفته بود كه در آینده جلسه ای میان او و مجیدی برگزار می شود.
با این وجود باید دید چه اتفاقی میان سرمربی استقلال و مدیرعامل آبی پوشان پایتخت می افتد. درباره این اختلافات بعضی از پیشكسوتان و كارشناسان صحبت هایی را به میان آورده اند و حدس می زنند كه این مسائل گذراست و قابل حل است اما اگر این سكوت میان مجیدی و سعادتمند ادامه دار باشد، امكان دارد دردسرهایی را به وجود بیاورد كه استقلال را باردیگر در شرایط نامساعدی قرار دهد.
43 43

1399/01/23
21:27:01
5.0 / 5
3357
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی