مهدوی كیا:

قراردادم با پرسپولیس دو میلیون بود

قراردادم با پرسپولیس دو میلیون بود

به گزارش اخبار ورزشی سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: پیشكسوت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس بازیكنان و مربیان خیلی خوبی دارد و به نظرم باز هم باید منتظر قهرمانی پرسپولیس باشیم.مهدی مهدوی كیا در تازه ترین صحبت‎ هایش از شرایط این روزهای آلمان در قرنطینه صحبت كرد و در مورد وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر هم نكاتی را اشاره نمود.
وی درباره شرایط قرنطینه شهرهای آلمان در این روزها اظهار داشت: در آلمان شرابط برای قرنطینه خیلی جدی است و به همین خاطر توانسته اند انتشار كرونا را تا حد زیادی كنترل كنند. امیدوارم این شرایط هر چه زودتر تمام شود. به هر حال همه زندگی ما با توپ فوتبال بوده و این روزها برای ما خیلی دشوار می باشد. دلتنگ فوتبال هستیم و ان شاالله كه زودتر این وضعیت تمام شود.
مهدوی كیا در مورد حضور علیرضا بیرانوند در میان بازیكنانی كه شانس بهترین بازیكن آسیا شدن را داشتند اضافه كرد: بیرانوند در این سالها عملكرد خیلی خوبی داشته و بعضی از زمان ها عكس العمل هایی در زمین انجام داده كه كمتر كسی توان انجام آنرا داشته است. بیرانوند در جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیا هم عملكرد خیلی خوبی داشت و به نظر من حق او بود كه بعنوان بهترین بازیكن آسیا انتخاب گردد. البته او هنوز این فرصت را دارد و می تواند به این مهم برسد.
پیشكسوت نامدار باشگاه پرسپولیس در مورد اینكه وضعیت پرسپولیس را هم اكنون چطور می بیند خاطرنشان كرد: به هر حال پرسپولیس چند سال خیلی خوب را با برانكو داشت و خیلی ها فكر می كردند با رفتن او پرسپولیس گرفتار مشكل شود اما هم اكنون می بینیم كه پرسپولیس با 10 امتیاز برتری نیست به رقبایش در بالای جدول ایستاده و شانس زیادی دارد كه باز هم قهرمان شود. پرسپولیس بازیكنان و مربیان خیلی خوبی دارد و به نظرم باز هم باید منتظر قهرمانی پرسپولیس باشیم.
وی در مورد اظهارات بعضی از رقبا در خصوص حمایت های پشت پرده از پرسپولیس خاطرنشان كرد: این حرف ها درست نیست. پرسپولیس چند سالی است كه عملكرد خیلی خوبی داشته و خود رقبا هم این مورد را قبول دارند. زمانی كه من برای دومین بار به پرسپولیس آمدم وضعیت تیم خوب نبود و نتایج خوبی نمی گرفتیم اما آن زمان صحبتی از این حمایت های پشت پرده نبود. به نظرم پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و نباید به این حرف ها توجه كرد.
مهدوی كیا در مورد بهترین همبازیش در پرسپولیس اظهار داشت: من این شانس را داشتم كه در كنار بازیكنان خوب و بزرگی بازی كردم. در سال هایی كه فوتبال بازی كردم با بازیكنان ارتباط خوبی داشتم. با ادموند بزیك از تیم جوانان در ارتباط بودم و هنوز هم با هم ارتباط خیلی خوبی داریم. همینطور با رضا ترابیان، علی كریمی و یحیی گل محمدی هم ارتباط خیلی خوبی داشته و دارم و هنوز هم با هم در ارتباط هستیم.
پیشكسوت باشگاه پرسپولیس در مورد فعالیتهای آكادمی كیا و اینكه از بین این بازیكنان كسی هم راهی پرسپولیس خواهد شد یا نه اضافه كرد: ما بازیكنان خوبی داریم كه از 11 سالگی زیر نظر مربیان آكادمی كار كردند و در بازی های مختلف بین المللی با تیم هایی مثل بارسلونا، بایرن مونیخ و... بازی كردند. همین حالا چند بازیكن ما در تیم ملی نوجوانان بازی می كنند و به نظر من این شانس را خواهند داشت كه در آینده ای نزدیك به پرسپولیس اضافه شوند.
وی درباره نخستین مبلغ قراردادش با پرسپولیس اظهار داشت: همراه با برادرم به دفتر مدیرعامل وقت باشگاه در خیابان طالقانی رفتیم. فكر می كنم كل مذاكرات ما 5 دقیقه بیشتر نشد. رقم قراردادم هم 2 میلیون تومان بود كه البته به صورت قسطی از پرسپولیس آنرا گرفتم. من از كودكی پرسپولیسی بودم و با وجود پیشنهادهای خوبی كه از تیم هایی مثل كشاورز و بهمن داشتم اما پرسپولیس را انتخاب كردم. در تیم بانك ملی در چند رده بازی می كردم و آقای گل تهران بودم. در خانواده ما همگی پرسپولیسی بودند و خیلی خوشحالم كه پیراهن تیم محبوبم را پوشیدم. البته آن زمان آقای یورگن گده سرمربی پرسپولیس بود و از من شناخت كافی داشت.
اسطوره فوتبال كشورمان در مورد اینكه بهترین گلی كه زده از نظر خودش كدام گل بوده افزود: در لباس تیم ملی گل هایی كه به چین و آمریكا زدم را خیلی دوست دارم اما در لباس پرسپولیس فكر می كنم گلی كه به الهلال در جام باشگاه های آسیا در لبنان زدم از همه بهتر بود. آن گل را با پاس ادموند بزیك زدم.
256 43

1399/01/30
22:16:03
5.0 / 5
3073
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی