روزنامه الاتحاد خبر داد؛

اختلاف فیفا و AFC

اختلاف فیفا و AFC

به گزارش اخبار ورزشی روزنامه الاتحاد امارات از احتمال تعویق مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال به سال ۲۰۲۱ اطلاع داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، روزنامه الاتحاد امارات آخرین وضعیت برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که حکم انتخابی جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا را هم دارد، شرح داد و از اختلاف فیفا با کنفدراسیون فوتبال آسیا بر سر برگزاری تاریخ برخی از مسابقات اطلاع داد.
الاتحاد نوشت: «فیفا از کنفدراسیون های قاره ای پیشنهاداتی را در ارتباط با تعویق مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره های مختلف به سال ۲۰۲۱ دریافت کرده است. این پیشنهاد به علت وجود اختلاف بین فیفا و برخی از کنفدراسیون ها بر سر تاریخ بازی های ملی است که به خاطر ویروس کرونا به تعویق افتاده است.
اختلاف بین فیفا و کنفدراسیون آسیا هنوز هم وجود دارد. پیشنهاد فیفا این است که مسابقات معوقه انتخابی جام جهانی در ماه های مارس و ژوئن به ماه های سپتامبر و اکتبر منتقل شود در حالیکه AFC می خواهد این مسابقات را در ماه های اکتبر و نوامبر برگزار کند تا به فدراسیون ها فرصت به پایان رساندن لیگ های خود و همینطور به پایان رساندن بازی های لیگ قهرمانان آسیا بین ماه های آگوست و سپتامبر را بدهد.
بعضی از کنفدراسیون ها هم به فیفا پیشنهاد کرده اند منتظر بماند تا وضعیت بخصوص در اروپا مشخص تر شود. فیفا هم از از مسؤلان کنفدراسیون ها درخواست برگزاری کارگاه هایی را داشته است تا در این ارتباط صحبت کند.»


منبع:

1399/02/05
20:49:44
5.0 / 5
2822
تگهای خبر: فدراسیون , فوتبال , لیگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی