عباسعلی :

برای بازگشت به سالن تمرین عجله ندارم

برای بازگشت به سالن تمرین عجله ندارم

به گزارش اخبار ورزشی بانوی المپیكی كاراته اظهار داشت: با تعویق بازی های المپیك كارهای درمانی را با حوصله دنبال می كنم و عجله ای برای آغاز تمرینات فنی ندارم.حمیده عباسعلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت درمانی اش پس از انجام عمل جراحی اظهار داشت: پس از بازگشت از آلمان و چند روز استراحت در کنار خانواده، کارهای فیزیوتراپی را در مطب دکتر آفتابی شروع کرده ام و خدا را شکر شرایط به خوبی پیش می رود.
بانوی المپیکی کاراته اضافه کرد: زمانی که من صدمه دیدم و برای شروع برنامه درمانی راهی آلمان شدم، خبری از تعویق المپیک نبود و عمل جراحی و بعد از آن برنامه های بازتوانی بگونه ای توسط دکتر امینی و دکتر آبرون انجام شد که من به بازی های المپیک در تابستان ۲۰۲۰ برسم و کارهای درمانی هم به خوبی پیش می رفت.
وی افزود: زمانی که خبر تعویق المپیک در دنیا انتشار یافت، دکتر امینی برنامه های بازتوانی را تغییر داد و عنوان نمود که دیگر نیازی به عجله نیست و با آرامش بیشتری می توان کارهای درمانی را پیگیری کرد. البته من تا زمانی که در هانوفر بودم راه رفتن بدون عصا را شروع کرده و چند قدم هم دویدم و باقی کارها را به تهران موکول کردیم.
عباسعلی در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار داشت: تعویق یک ساله المپیک فرصت مناسبی است که بتوانم برای حضور در این بازی ها آماده شوم. در شرایط فعلی کارهای درمانی را سپری می کنم. تقویت عضله های پا و بالابردن دامنه حرکتی، مهمترین برنامه های فیزیوتراپی است و هر زمان که پزشکان تشخیص دهند، کارهای فنی کاراته را آغاز می کنم.
وی در مورد انتشار کرونا و شرایط تمرینی هم اظهار داشت: با تمهیدات دکتر آفتابی در زمان های مشخص و با رعایت پروتکل های بهداشتی به مطب رفته و برنامه های درمانی را دنبال می کنم و در این خصوص مشکلی نیست.
بانوی المپیکی کاراته در انتها از مسؤلان فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و همینطور کادر پزشکی در هانوفر و دکتر آفتابی که برای بهبودی شرایط او تلاش کردند، تشکر و قدردانی کرد.

1399/02/12
23:43:39
5.0 / 5
3059
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی