رضا رجبی:

حس می كنم بین مجیدی و سعادتمند مشكل وجود دارد

حس می كنم بین مجیدی و سعادتمند مشكل وجود دارد

به گزارش اخبار ورزشی پیشكسوت باشگاه استقلال اظهار داشت: به اعتقاد من و باتوجه به شرایطی كه به وجود آمده احساس می كنم اختلافاتی بین سعادتمند و مجیدی وجود دارد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، رضا رجبی در حاشیه جلسه عصر امروز هیأت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: امیدوارم جلسه خوبی برگزار شود، من بعنوان یک قدیمی استقلال آرزو دارم تیمم موفق باشد به طور قطع جلسه امروز هیأت مدیره و مدیرعامل درباب مشکلات باشگاه است و آرزو دارم آنها بتوانند در کنار یکدیگر مشکلات این روزهای استقلال را برطرف کنند.
وی در ادامه اشاره کرد: احساس می کنم که بین مجیدی و سعادتمند مشکلاتی وجود دارد اما از فرهاد می خواهم با توجه به این که خودش یک استقلالی تمام عیار است بیاید و در کنار سعادتمند هر دو دست به دست هم دهند تا مشکلات استقلال هر چه زودتر مرتفع شود. این تیم باید به آرامش بازگردد و آرامش است که می تواند رفته رفته از مشکلات استقلال بکاهد.
پیشکسوت استقلال در ادامه اشاره کرد: تا آنجا که از سعادتمند شناخت پیدا کردم او یک مدیر قوی و باتجربه است، سال ها کار مدیریتی انجام داده، عضو هیأت مدیره استقلال بوده و حالا می تواند از تجربیات خود استفاده نماید و راه همواری برای استقلال به وجود بیاورد.
رجبی در آخر اشاره کرد: از وزیر ورزش می خواهم به سعادتمند کمک نماید، درست است برخی ها می گویند او بیشتر از پرسپولیس حمایت می کند اما من این مساله را قبول ندارم و اعتقاد دارم وزیر هر دو تیم را به یک چشم نگاه می کند بدین سبب حالا که استقلال مشکلات زیادی دارد آرزو می کنم وزیر دست از پشتیبانی از سعادتمند برندارد.

1399/02/13
23:48:46
5.0 / 5
3095
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی