یك پیشكسوت فوتبال:

وزارت ورزش تصمیم خوبی برای خارجی های استقلال و پرسپولیس گرفت

وزارت ورزش تصمیم خوبی برای خارجی های استقلال و پرسپولیس گرفت

به گزارش اخبار ورزشی پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: ممانعت از جذب بازیكن و مربی خارجی برای استقلال و پرسپولیس تصمیم خوبی است كه وزارت ورزش در این مقطع اتخاذ نمود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، وزارت ورزش و جوانان در تصمیمی که برای استقلال و پرسپولیس گرفت، این دو تیم را به سبب انباشته شدن بدهی های خارجی تا اطلاع ثانوی از جذب مربی و بازیکن خارجی منع کرد.
پیمان صاحب جمعی پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص گفت: هرچند این تصمیم در ابتدا قدری عجیب به نظر می آید، اما وقتی به روند کلی گرفتن بازیکن و مربی خارجی دو تیم در سالهای اخیر نگاه می شود و نوع خارجی ها و ارقام قراردادی آنها را ملاحظه می نماییم، می بینیم این تصمیم خیلی هم بی ربط و عجیب نیست.
وی اضافه کرد: استقلال و پرسپولیس به جز معدود خارجی های خوبی که در این سال ها به خدمت گرفته اند، بیشتر نفرات خارجی جذب شده نفراتی بودند که بی تعارف باید گفت جذب آنها مشکوک بوده است. بسیاری از بازیکنان و برخی از مربیان خارجی که به این تیم ها آمدند کارایی لازم را نداشته و ما در ایران نفراتی داشتیم که بمراتب بهتر از آنها بودند و حضور آنها سبب شده پول های بی حساب و کتابی از کشور بیرون رود.
پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: وزارت ورزش و جوانان با این تصمیم کاری می کند تا دو تیم حتی المقدور بدهی های خارجی شأن زیاد نشود و بتوانند در یک فرآیند زمانی مناسب از میزان بدهی های این دو تیم کاسته شود.
صاحب جمعی اشاره کرد: اگر امروز وزارت ورزش این تصمیم را برای سرخابی ها گرفته، دلیل اصلی اش عملکرد دو باشگاه در سالهای گذشته برای جذب خارجی ها بوده است. شاید این تصمیم به ظاهر اجحاف در حق این دو باشگاه به نظر برسد، اما اجرای این قانون در طولانی مدت به سود آنها است.
وی در خاتمه خاطر نشان ساخت: امیدوارم هرچه سریعتر شرایط مالی این دو باشگاه به وضعیت پایدار برسد تا آنها هم بتوانند مثل سایر تیم ها از خدمات بازیکن و مربی خارجی با کیفیت استفاده کنند.


منبع:

1399/02/20
21:01:27
5.0 / 5
2688
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی