پشت پرده اتفاقات آبی ها؛

چه افرادی قصد داشتند دو بازیكن خارجی را از استقلال فراری دهند؟

چه افرادی قصد داشتند دو بازیكن خارجی را از استقلال فراری دهند؟

به گزارش اخبار ورزشی هرچند تلاش ها در جهت سروسامان دادن به اوضاع متشنج باشگاه استقلال است، اما هنوز مدیرعامل و اعضای هیات مدیره نتوانسته اند در بعضی موارد با یكدیگر همگام و در یك مسیر باشند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال روز جمعه پیامی در صفحه شخصی اش منتشر نمود که در آن خبر قطعی از ادامه همکاری با میلیچ و دیاباته داد. سعادتمند در این پیام ضمن اینکه خیال هواداران تیمش را از ادامه حضور این دو بازیکن خارجی خوب راحت کرد، گوشه و کنایه ای هم به افرادی داشت که نمی خواهند این دو بازیکن در استقلال ادامه همکاری داشته باشند و برای این منظور سنگ اندازی می کنند.
رصد کردن شرایط باشگاه استقلال به آسانی ایجاد شکاف و اختلاف در سطح بالای مدیریت آنرا نشان داده است. رسیدن به این نتیجه که در مدیریت این باشگاه سعادتمند یک نفره یک طرف است و اعضای هیات مدیره در طرف دیگر و مقابل وی، کار سختی نیست. پیش از این هم اعضای هیات مدیره مخالفت های گاه و بیگاهی خویش را با تصمیمات و اقدامات سعادتمند پنهان نکرده و طرفین در انجام مصاحبه ضد مواضع و تصمیمات یکدیگر سوابقی دارند.
باشگاه استقلال از آخرین ماه های سال ۹۸ با مشکلات مالی مواجه بود و شدت این مشکلات به حدی بود که حتی مدیران وقت این باشگاه نتوانستند پیش از عید به بازیکنان خود پرداختی داشته باشند که این اتفاقی بی سابقه در این باشگاه بود.
سعادتمند که در تعطیلات نوروز حکم مدیرعاملی استقلال را گرفت و از روز ۱۶ فروردین روی صندلی مدیریت این باشگاه نشست، کار خویش را با حجمی از مشکلات مالی شروع کرد و برای رفع بدهی های مالی ناچار به مذاکره با یک کارگزار جهت تجاری سازی برند باشگاه شد.
مذاکره با کارگزار، در حالیکه مدیران سابق باشگاه پیش از این با مجموعه دیگری بعنوان کارگزار عقد قرارداد کرده بودند سر منشاء اختلاف بین مدیرعامل و یکی از اعضای پر نفوذ هیات مدیره شد که این اختلاف خیلی زود به همه اعضای هیات مدیره تسری یافت.
همکاری نکردن اعضای هیات مدیره استقلال در عقد قرارداد با کارگزار جدید که مسئولیت پرداختی به شیخ دیاباته و میلیچ را بر عهده گرفته بود و تا آخرین روز هفته گذشته هم تعهدات خویش را انجام داده بود، منجر به ایجاد وقفه به پرداختی به آنها و خصوصاً دیاباته شد. وقفه ای که می توانست منجر به فسخ قرارداد غول آبی ها از این تیم شود که بعد از رایزنی با وی و وکیلش مهلت پرداخت تمدید گردید تا این خطر از سر آبی ها دور شود.
سعادتمند که این روزها دل خوشی از سیاست های هیات مدیره اش ندارد و روابط فیمابین خیلی حسنه به نظر نمی رسد، بعید نیست کنایه های مستتر در این پیامش متوجه بعضی از اعضای هیات مدیره باشد که با عدم همکاری در نهایی کردن قرارداد کارگزار جدید می توانستند عامل فسخ قرارداد شیخ دیاباته باشند.


1399/02/27
15:18:42
5.0 / 5
2641
تگهای خبر: استقلال , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی