نشریه ایتالیایی فاش كرد:

ناپولی ژانویه دنبال آزمون بود

ناپولی ژانویه دنبال آزمون بود

به گزارش اخبار ورزشی نشریه كوریه ره دلو اسپورت اطلاع داد كه باشگاه ناپولی در نقل و انتقالات زمستانی دنبال جذب سردار آزمون مهاجم ایران بوده اما این انتقال به یك دلیل منتفی شده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، نشریه کوریه ره دلو اسپورت ایتالیا در خبری به بحث تلاش باشگاه ناپولی برای جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی پرداخت و ادعا نمود که این تلاش از راه «دیپلماسی» همچنان در جریان است.
این نشریه ایتالیایی البته فاش کرد که ناپولی در نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه خواستار به خدمت گرفتن آزمون بوده است: «ناپولی سردار آزمون بازیکن ۲۵ ساله زنیت روسیه را فراموش نکرده است؛ کسی که توجه دی لورنتیس مالک ناپولی را جلب کرده بود. ناپولی قصد داشت آزمون را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد اما سهمیه بازیکنان غیر اروپایی تیم بسته شده بود. برای جذب این مهاجم ناپولی نیاز دارد که نقل و انتقالاتی را انجام بدهد. تمدید قرارداد مرتنز می تواند میلیک را به سمت خداحافظی سوق بدهد و یک جا خالی خواهد شد.»
کوریه ره دلو اسپورت تاکید کرده است که اگر فهرست بازیکنان غیر اروپایی ناپولی جا داشت، تمام شرایط برای جذب سردار آزمون فراهم بود. این نشریه همینطور تصریح کرد که برای جذب آزمون «دیپلماسی» در کار است چون که پای افراد زیادی در نقل و انتقالات در بین است.


منبع:

1399/03/01
12:33:22
5.0 / 5
2701
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , پورت , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی