ابهام در مصالحه رئیس با سرمربی؛

آخر اختلاف و كدورت با همنشینی در یك جلسه ساده!

آخر اختلاف و كدورت با همنشینی در یك جلسه ساده!

به گزارش اخبار ورزشی آتش كدورت رئیس فدراسیون كشتی با سرمربی تیم ملی كشتی آزاد در حالی فروكش كرد كه این مصالحه بر خلاف حجم اختلافات، بسیار مبهم و فوری صورت گرفت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، ششمین جلسه تدوین سند طرح توسعه کشتی کشور در سال جدید در حالی هفته گذشته با حضور کادر فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برگزار گردید که حواشی این نشست، بیشتر از مفاد اصلی این جلسه اهمیت داشت. بطوریکه غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بعنوان یکی از حاضرین در این نشست، بعد از مدتها سکوت نسبت به تهدید به قطع همکاری، سرانجام در کنار رئیس فدراسیون قرار گرفت تا شاید نشان دهد تمام اختلافات و کدورت ها با علیرضا دبیر آخر یافته است.
همنشینی رئیس فدراسیون کشتی و سرمربی مغضوب تیم ملی در حالی صورت گرفت که علیرضا دبیر چندی قبل در جلسه ویژه ای با اهالی رسانه، تا توانست از رفتار غلامرضا محمدی و قهر او از جلسه بررسی چرخه انتخابی، انتقاد و گلایه نمود. دبیر در این جلسه به صراحت گفت از دست سرمربی تیم ملی ناراحت است و هیچ بعید نیست این داستان در صورت تکرار رفتارهای سرمربی به قطع همکاری با او منتهی شود.
بسیاری از اهالی کشتی با عنایت به عیان شدن این اختلاف نظرها پیشبینی می کردند غلامرضا محمدی قید سرمربیگری تیم ملی را بزند و با عنایت به ادعایش در مورد کاهش اختیارات در سیستم چرخه انتخابی، رفتن را بر ماندن ترجیح دهد. اما این سرمربی بعد از سکوتی عجیب و عدم واکنش نسبت به اظهارات تند و تیز رئیس فدراسیون، چند روز بعد به دعوت رئیس فدراسیون به جلسه بررسی طرح توسع کشتی آمد تا شاید آتش اختلافات در همین نشست فروکش کند.

آنچه مسلم است اهالی کشتی و خانواده بزرگ گوش شکسته ها همواره معتقدند هیچ چیز نمی تواند مثل آرامش و تعامل و همدلی در پیشبرد اهداف این رشته المپیکی و پرافتخار تأثیر داشته باشد، اما آیا می توان باور کرد، اختلافات عمیق سرمربی تیم ملی با رئیس فدراسیون در مورد چرخه انتخابی به این سرعت و بدون هیچ چون و چرائی آخر یافته باشد؟
از آن جائی که باید همیشه نیمه پُر لیوان را دید، می توان ابراز امیدواری کرد کدورت و اختلافات علیرضا دبیر با غلامرضا محمدی در نشست اخیر طرح توسعه کشتی حل و فصل شده، اما هیچ بعید نیست این اختلاف نظرها همچنان مثل آتش زیر خاکستر، باقی مانده باشد و در مرحله آغاز فعالیتهای کشتی و اجرایی شدن چرخه انتخابی تیم ملی باردیگر سر بیرون آورد. اتفاقی نامطلوب، اما محتمل که می تواند کشتی ایران را در آستانه حضور در المپیک با فراز و فرودهای مختلفی همراه سازد.
با این وجود بهتر است با نگاهی مثبت و خوشبینانه به این داستان، به اظهارات محسن کاوه مدیرفنی تیم ملی کشتی آزاد استناد نماییم که معتقد است: «غلامرضا محمدی همچنان سرمربی است و به کارش ادامه می دهد. کمی کدورت پیش آمده بود که بعضی از دوستان هم آتش بیار معرکه شدند. ما در گام نخست با رئیس فدراسیون و پس از آن با سرمربی تیم ملی صحبت داشتیم و در نهایت باید همگی در کنار هم برای آینده تلاش و برنامه ریزی نماییم.»

1399/03/04
15:11:00
5.0 / 5
2764
تگهای خبر: المپیك , تیم , سرعت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی