پیام فدراسیون به اسكوچیچ كارت را بكن، شایعات دروغ است

پیام فدراسیون به اسكوچیچ كارت را بكن، شایعات دروغ است

به گزارش اخبار ورزشی خبرورزشی نوشت: فدراسیون فوتبال به سرمربی تیم ملی پیام داده كارش را بكند، چون شایعات دروغ است و به آنها توجهی نداشته باشد.


از روزی که دراگان اسکوچیچ بعنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده، دو بار شایعه جدی درباره برکناری اش سر زبان ها افتاد. نخستین بار خبرنگار ایتالیایی نزدیک به آندره آ استراماچونی فاش کرد از ایران با این مربی، مذاکراتی برای هدایت تیم ملی صورت گرفته است. باتوجه به عملکرد موفق استراماچونی در استقلال و البته مشکلاتی که در قرارداد اسکوچیچ و فدراسیون به وجود آمده، به نظر می رسید شایعه واقعی است. در ادامه، اما فدراسیون این خبر را تکذیب نمود و حتی امیرمهدی علوی، سخنگوی روابط عمومی فدراسیون در توییتر برای خبرنگار ایتالیایی نوشت: «خبر را تکذیب کن!» بماند که اصلاً آن خبرنگار جواب علوی را نداد.
این بحث، اما خیلی زود جمع شد و حالا، اما نام تازه ای سر زبان ها افتاده؛ ویلی سانیول. او برای ایرانیها نام آشناست. سال ها در تیم ملی فرانسه و باشگاه بایرن مونیخ بازی کرد. حتی در مسافرت این باشگاه به تهران برای دیدار با پرسپولیس در آزادی به میدان رفت. سانیول اخیراً هم با برنامه فوتبال ۱۲۰ گفت وگویی داشت و در آن حرف هایی درباره هاشمیان و کریمی زد. روز گذشته یکی از سایت های فرانسوی ادعا نمود شاید او سرمربی ایران شود؛ شایعه ای که انگار ایجنتش آنرا سر زبان ها انداخته بود. به هر حال این ایجنت ها تا با خبر می شوند در ایران چه پول هایی به خارجی ها داده می شود، دندان تیز می کنند تا عامل یک انتقال باشند. آنها به خوبی خبر دارند در ایران نام مهم می باشد، نه کیفیت و قدرت فنی مربیان. این خبر هم با واکنش فدراسیون همراه و از طرف علوی تکذیب شد.
در این مدت اسکوچیچ هم نگران آینده کاری خود بود و به همین خاطر با مسئولان صحبت هایی داشت. با خبر شدیم فدراسیون به این مربی پیام داده کارش را بکند، چون شایعات دروغ است و به آنها توجهی نداشته باشد. روز گذشته هم یکی از مسئولان فدراسیون به خبرورزشی گفت حتی اگر سرمربی نداشتند، از بین ویلی سانیول و اسکوچیچ، دومی را انتخاب می کردند، چون هم باتجربه تر است و هم اینکه در فوتبال ایران فعالیت نموده و بازیکنان را به خوبی می شناسد. وی همینطور افزود: «اسکوچیچ مشغول کارش است. برنامه ریزی هم کرده و به محض شروع لیگ به تهران می آید. فعلاً برنامه این است پیش از ۲۹ خرداد در تهران باشد مگر اینکه برنامه بازی ها باردیگر تغییر کند. بدین سبب در فدراسیون هیچ بحثی در مورد اختتام همکاری نیست. اسکوچیچ همه جوره برای ما به صرفه و بهتر است. حتی با او قرارداد ریالی بسته ایم و الان هم که پولش را نداده ایم، کوچکترین بحثی ندارد ولی تصور کنید یک خارجی دیگر بیاوریم. به نظرتان قصه ویلموتس تکرار نمی شود؟»
با این حرف ها کاملاً می توان از جو داخلی فدراسیون با خبر شد. آنها اسکوچیچ را بهترین گزینه می دانند و اگر در روزها یا هفته های آینده هم شایعاتی درباره برکناری او و جایگزینی مربی جدید شنیدید، باور نکنید. از او بهتر برای مدیران این فوتبال وجود ندارد! ۲۵۵ ۴۱


منبع:

1399/03/09
09:58:28
5.0 / 5
2521
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی