توكلیان :

منع حضور مربیان ملی در لیگ كشتی باید جبران شود

منع حضور مربیان ملی در لیگ كشتی باید جبران شود

به گزارش اخبار ورزشی مربی پیشین تیم ملی كشتی آزاد اعتقاد دارد منع فعالیت اعضای كادر فنی تیم ملی بزرگسالان در رقابتهای لیگ باید به نحوی برای این مربیان جبران شود.امیر توکلیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه تصمیم منع فعالیت کادر فنی تیم ملی کشتی بزرگسالان در لیگ بسیار منطقی است، تصریح کرد: این تصمیم در سالهای قبل هم اتخاذ و اجرایی شد که علل منطقی خویش را داشت. طبیعتا حضور مربیان تیم ملی در لیگ سبب می شود تا تمایل بسیاری از کشتی گیران هم به سمت تیم های تحت هدایت کادر فنی تیم ملی معطوف شود و حواشی مختلفی ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: متولیان فدراسیون کشتی با عنایت به منع فعالیت اعضای کادر فنی تیم ملی بزرگسالان در لیگ باید فکری به حال درآمدزایی آنها بکنند. طبیعتا می توان با حمایت اسپانسرهای مالی، راهکاری پیدا کرد تا این مربیان هم بتوانند از لیگ بهره مالی ببرند، چونکه حضور در لیگ، منبع اصلی کسب درآمد اهالی کشتی است.
مربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد در انتها افزود: امیدوارم این قانون به درستی اجرا شود چونکه ما در سالهای گذشته هم شاهد این بودیم مربیان تیم ملی از حضور در لیگ منع شده بودند، اما به انواع مختلف همچون مشاور و یا عضو کمیته فنی، دستی بر آتش تیمداری در لیگ داشتند. بنابراین باید این تصمیم را به شکلی اجرایی کرد که حضور مربیان تیم ملی در لیگ هیچ تاثیری بر روند مسابقات و عملکرد کشتی گیران نداشته باشد.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، طبق اعلام محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی تمامی افرادی که بعنوان سرمربی، مربی یا سرپرست در رده تیم ملی بزرگسالان کار می کنند و قرارداد رسمی با فدراسیون دارند، به هیچ عنوان حق همکاری و حضور در لیگ را ندارند.

1399/03/24
14:05:09
5.0 / 5
2795
تگهای خبر: تیم , رقابت , فدراسیون , كمیته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی