شركت های دانش بنیان كمك هزینه بازارسازی دریافت می كنند

شركت های دانش بنیان كمك هزینه بازارسازی دریافت می كنند

به گزارش اخبار ورزشی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شركت های دانش بنیان 50 درصد كمك هزینه برای بازار سازی اعطا می كند.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از معاونت علمی و فناوری، شرکت های دانش بنیان برای توسعه بازار محصولات دانش بنیان خود باید همواره بازار را رصد کنند و با روش های علمی، تحقیق و پژوهش انجام دهند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سبد حمایتی متنوع خود، کمک مالی به این تحقیقات را هم قرار داده است.
شرکت های دانش بنیان هم مانند هر بنگاه اقتصادی، به گزارش تحقیقات بازار شفاف و کار آمد نیاز دارند.
شناسایی مخاطبان و مصرف کنندگان محصول، تحلیل رقبا، تخمین صحیح از میزان کشش بازار و سهم قابل کسب از آن، همچون موضوعاتی هستند که این گونه گزارش های مالی با محوریت آنها تهیه می شود. گزارش های مطالعه فرصت، گزارش های رصد بازار و گزارش های بازار داخلی، سه نوع گزارشی هستند که در جهت تحقیقات بازار انجام می گیرند.
شرکت های دانش بنیان با درآمد کمتر از ۱۰۰ میلیارد ریال می توانند به میزان ۵۰درصد از هزینه های تهیه این گزارش ها را با رعایت سقف مندرج در قانون، از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کمک دریافت نمایند. همینطور شرکت های دانش بنیان با درآمد بیشتر از ۱۰۰ میلیارد ریال هم می توانند به صورت آزاد و بدون تسهیلات از این خدمات بهره مند شوند.

1399/04/07
20:58:58
5.0 / 5
2806
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی