۷۰ درصد از بدهی ۲ و نیم میلیاردی فدراسیون تیروكمان پرداخت شده است

۷۰ درصد از بدهی ۲ و نیم میلیاردی فدراسیون تیروكمان پرداخت شده است

به گزارش اخبار ورزشی، به قول رئیس فدراسیون تیروكمان از مجموع بدهی ۲.۵ میلیاردی این فدراسیون تابحال ۷۰ درصد آن یعنی یك میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیروکمان، غلامرضا شعبانی بهار د جریان بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از این فدراسیون، گزارشی از عملکرد عرضه کرد و اظهار داشت: چهار هدف اختصاصی را برای تیر وکمان در نظر داریم که توسعه این رشته در برنامه ۵ ساله مهم ترین محور آن است.
وی اضافه کرد: در سال ۹۷ تیراندازان ۲۱۴ روز و نزدیک به ۶۰ درصد ایام در اردو بودند. بعلاوه ۵ اعزام داشتیم که با مدال برنز بازی های آسیایی همراه بود. در سال ۹۸ حدود ۵۲ درصد ایام در اردو بودیم. همینطور در ۶ مسابقه بین المللی، جهانی و آسیایی شرکت کردیم.
رئیس فدراسیون تیر وکمان تصریح کرد: در مسابقات جهانی هلند برای کسب سهمیه کار سختی داشتیم اما در مسابقات آسیایی تایلند میلاد وزیری به سهمیه رسید و امین میرعلی هم چهارم شد.
وی در مورد لیگ تیروکمان اظهار داشت: لیگ برتر هم برگزار شده که در سال ۹۸ از ۱۷ تیم به ۳۲ تیم افزایش یافته است. تعداد شرکت کننده ها در لیگ ۵۹ درصد افزایش پیدا کرد. همینطور در بحث استان ها فعالیتهای زیادی انجام شده است و میزان سفرهای استانی صد درصد افزایش داشته است. در سال ۹۷ حدود ۸۲ درصد بودجه وزارت ورزش محقق شد و این مبلغ در سال ۹۸ در حدود ۷۴ درصد بود. بودجه کمیته در سال ۹۷ و ۹۸حدود ۱۱۰ درصد و همینطور ۱۲۳ درصد محقق شده است و از عزیزان تشکر می کنم.
شعبانی بهار عنوان کرد: در زمانی که به فدراسیون آمدم ۲.۵ میلیارد بدهی وجود داشت که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون یعنی حدود ۷۰ درصد آن پرداخت شده است. این بدهی پیش از حضور من بوده که بخش عمده آن پرداخت شده است. روزی که آمدم حکم توقیف اموال آمده بود. در بحث درآمد شاهد افزایش ۳۰۰ درصدی بودیم.
رئیس فدراسیون تیروکمان تصریح کرد: ارسال ۳۵۰ قبضه کمان و ۴۰۰ عدد فوم به هیات های استانی از مهم ترین برنامه ها بود که در کنار آن پشتیبانی از تولیدکننده داخلی هم وجود داشت. ما خوابگاه داریم و در آزادی در کانکس اسکان داشتیم که با دوستان پیگیری کردیم و قرارداد ۲.۵ میلیاردی برای راه اندازی خوابگاه بستیم و انشالله در هفته دولت و یک ساله آنرا افتتاح می نماییم.


منبع:

1399/04/09
13:24:47
5.0 / 5
2575
تگهای خبر: المپیك , تیم , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی