گزارش اخبار ورزشی؛

بررسی عملكرد سیاوش یزدانی در استقلال

بررسی عملكرد سیاوش یزدانی در استقلال

مدافع آبی پوشان كه به تازگی با مصدومیت روبرو شده، در این فصل در كمتر از نیمی از بازیهای این تیم به میدان رفته است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، سیاوش یزدانی مدافع میانی آبی پوشان که در دیدار مقابل سایپا از ناحیه همسترینگ گرفتار صدمه دیدگی شد و گفته می شود برخی از بازیهای پیش روی تیمش را از دست خواهد داد، برای بار دوم چنین گرفتار چنین مصدومیتی شد که البته بنا به قول پزشک تیم، صدمه دیدگی نخست وی در پای دیگر بود.
یزدانی که از خریدهای تابستانی این فصل استقلال است، از سپاهان آمد و به نظر می رسید یکی از پرکار ترین مردان خط دفاعی این تیم باشد. در حالیکه به هفته های پایانی فصل نزدیک می شویم بررسی عملکرد آماری وی نشان داده است تا اینجای کار در کمتر از نیمی از بازیهای تیمش حضور داشته است و اکثرا دلیل عدم حضور در دیدارهای این تیم مصدومیت بود.
یزدانی در این فصل پس از غیبت در نخستین بازی استقلال، از هفته دوم و دیدار مقابل فولاد به ترکیبب ثابت رفت و ماحصل عملکردش تا آخر هفه بیست ودوم، ۱۰ بازی و ۸۶۷ دقیقه حضور در میدان است. یزدانی هرچند در خط دفاعی بازی می کند اما هیچ کارت زرد و قرمزی از داوران نگرفته تا یکی از خوش اخلاق ترین بازیکنان فصل باشد.
یزدانی پس از غیبت مقابل ماشین سازی در هفته اول، در سه بازی متوالی مقابل فولاد، پرسپولیس و ذوب آهن در ترکیب ثابت تیمش حضور یافت و سپس ۳ بازی متوالی مقابل گل گهر، سایپا و پارس جنوبی را از دست داد.
وی سپس از دیدار مقابل تراکتور به ترکیب تیمش بازگشت و مقابل صنعت نفت و نساجی هم تمام ۹۰ دقیقه ها را بازی کرد. یزدانی پس از آن مقابل سپاهان در ترکیب تیمش قرار گرفت و به علت مصدومیت از ناحیه همسترینگ در دقیقه ۷۲ زمین بازی را ترک کرد و ۸ بازی متوالی مقابل شهر خودرو، پیکان، شاهین بوشهر، ماشین سازی، نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس، ذوب آهن و گل گهر را از دست داد تا این طولانی ترین غیبت وی در این فصل باشد.
یزدانی پس از تعطیلات ۴ ماهه مسابقات به میدان بازگشت و مقابل فولاد ۹۰ دقیقه برای آبیها بازی کرد و سپس مقابل فولاد بار دیگر مورد استفاده قرار گرفت که در دقایق پایانی این بازی بار دیگر گرفتار صدومیت شد.
در سالی که استقلالی ها مصدومان زیادی داشتند و از این بابت بسیار متضرر شدند، یزدانی یکی از نفراتی بود که بازیهای زیادی را به علت مصدومیت از دست داد و آبی ها امیدوارند در ادامه فصل بیشتر بتوانند از او استفاده کنند.


منبع:

1399/04/13
12:20:59
5.0 / 5
2342
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی