مربی پرسپولیس :

سیدجلال باید الگو باشد

سیدجلال باید الگو باشد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملكرد این تیم مقابل پیكان تهران اظهار داشت: سیدجلال حسینی بار دیگر نشان داد می تواند الگوی ممتازی برای فوتبالیست ها باشد.حمید مطهری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به عملکرد این تیم در کسب پیروزی سه بر یک مقابل پیکان تهران و بازی پیش روی سرخپوشان پایتخت مقابل شاهین شهرداری بوشهر، درباب وضعیت بازیکنان این تیم نظیر وحید امیری، علیرضا بیرانوند و مهدی عبدی صحبت کرد. دستیار یحیی گل محمدی در پرسپولیس با صحبت از انگیزه بالای سیدجلال حسینی از او بعنوان یک الگوی ممتاز برای فوتبالیست های ایرانی یاد کرد.
مطهری با اشاره به این موارد درباب حاشیه های اخیر بوجودآمده پیرامون بازیکنان این تیم نیز صحبت کرد که به دنبال می خوانید:
بعد از چهارماه خیلی خوب بودیم
مربی پرسپولیس درباره عملکرد این تیم مقابل پیکان تهران اظهار داشت: وقتی یک تیم چهار ماه بازی رسمی انجام نمی دهد اساسا گرفتار افت می شود. پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نبود. شرایط کاملا متفاوتی را برای بازی با پیکان تجربه کردیم اما با زحماتی که در هفته های اخیر کشیده بودیم توانستیم نتیحه خیلی خوبی را با برد سه بر یک مقابل پیکان کسب نماییم. با عنایت به این چهار ماه تعطیلی به بازیکنان تیم نمره خیلی خوب باید داد.
از لحاظ فوتبالی بهتر می شویم
مطهری راجع به بازی شنبه هفته آینده پرسپولیس با شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: هر بازی حکم یک فینال را دارد. حریفان پرسپولیس شرایط خاص خودشان را دارند و ما خیلی خوب می دانیم برای گرفتن امتیاز وارد زمین می شوند. از هیچ تلاشی دست بر نمی داریم و برای بردن شاهین به میدان می رویم آنها تیم یکدست و منظمی هستند که اگر حواس مان را جمع نکنیم می توانند ایجاد خطر کنند.
مصدومیت امیری به خاطر استارت های انفجاری است
وی راجع به لطمه دیدگی وحید امیری نیز صحبت کرد و اظهار داشت: او بازیکن سرعتی است. استارت های انفجاری می زند و این مورد موجب می شود چنین بازیکنانی با لطمه دیدگی های اینچنین روبرو شوند. امیری هم مثل تمام بازیکنان سرعتی دنیا با این مشکل مواجه گردید. او جزو آماده ترین بازیکنان ما است که متاسفانه نمی تواند چند بازی حضور داشته باشد. امیدوارم او و محمد انصاری خیلی زود به جمع بازیکنان اضافه شوند.
ذخیره طلایی باید خودش را قوی کند
مطهری درباره عملکرد مهدی عبدی که بعنوان بازیکن تعویض وارد زمین شد و توانست نمایش درخشانی با دو گل زده مقابل پیکان داشته باشد تصریح کرد: همیشه اهتمام می نماییم کار تیمی و گروهی را در تمرینات مرور نماییم. تمام بازیکنان نیز برایمان باارزش هستند و اهتمام می نماییم بیشترین کارایی را از آنها داشته باشیم. عبدی در ابتدای یک مسیر دشوار است که باید حواسش را جمع کند.
وی خاطرنشان کرد: عبدی باید خودش را از لحاظ تاکتیکی قویتر کند. قبلا هم گفته ام نباید غرق دو گلی که زده است شود. این تازه ابتدای گلزنی هایش است و اساسا می تواند با ادامه مسیر پیشرفت خود به بازیکن محکم تری تبدیل گردد. او بعنوان بازیکن دخیره آمد و خیلی هم خوب درخشید اما نیاز به تقویت دارد.
سیدجلال باید الگوی ممتاز جوانان شود
مطهری با اشاره به عملکرد قابل قبول تمام بازیکنان این تیم در طول تمرینات خاطرنشان کرد: وقتی در دقیقه ۹۰ می بینید که سید جلال حسینی با آن همه تجربه بعنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می شود و آماده هر کمکی به تیمش است باید هم مورد ستایش قرار بگیرد. او یک رهبر و کاپیتان واقعی است. همیشه به مجموعه نگاه می کند نه منافع شخصی اش. وقتی هم وارد زمین شد یک دفع توپ مناسب در همان چند دقیقه داشت. باید الگوی ممتازی برای فوتبالیست ها باشد که چنین جدی و محکم حاضر است در هر شرایطی کارش را دنبال کند.

در جریان جزئیات قرارداد بیرانوند نیستم
مربی پرسپولیس راجع به جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس نیز صحبت کرد و اظهار داشت: در جریان جزئیات قراردادی که او با باشگاه فصل آینده اش انتورپ امضا کرده نیستم. بیرانوند گلر بزرگی برای پرسپولیس و تیم ملی است. اساسا همه تیم ها آرزو می کنند چنین دروازه بانی داشته باشند. او نیز مثل یک فوتبالیست حرفه ای برخورد می کند و تمام تلاش خودرا برای جایگاه فردی و تیمی اش دنبال می کند. من مطمئن هستم بیرانوند در فوتبال اروپا هم می تواند با تاکید بر پشتکار و توانی که دارد موفق ظاهر شود.
بازیکنان بی حاشیه پرسپولیس، حق خودشان را می خواهند
مطهری درباره اعتراضی که بتازگی برخی بازیکنان پرسپولیس نسبت به عدم دریافت مطالبات خود داشته اند تصریح کرد: مشکلات مالی برای تمام باشگاه ها وجود دارد. به هر حال اگر بازیکنان و مربیان به این مورد گلایه می کنند حق شان را می خواهند اما شما می بینید که این مسائل، هیچ تاثیری در عملکرد آنها نداشته است و آنها هر روز برای بردن تلاش می کنند. هیچ گاه ندیده ام در طول تمرین حتی برای یک ثانیه به این مسائل توجه نمایند که این نشان داده است بازیکنان بزرگی داریم.
همه را می خواهیم؛ بازیکن جدید هم معرفی نکرده ایم
وی راجع به فهرست بازیکنان فصل آینده پرسپولیس نیز تصریح کرد: چند روزی است شایعاتی درباره فهرست خرید وجود دارد که باید بگویم هیچ شخصی را در فهرست خرید برای فصل آینده قرار نداده ایم. هدفمان فقط تمرکز روی ادامه بازی ها در فصل جاری است. حرفه ای نیست که درباره شایعات صحبت های زیادی شود. همه بازیکنان فعلی را برای فصل آینده می خواهیم اما این مورد به قرارداد آنها با باشگاه نیز بستگی دارد.
برد مقابل پیکان تقدیم به هواداران
مطهری در آخر تصریح کرد: دوست داشتم برد مقابل پیکان را تقدیم هوادارانی کنم که در ورزشگاه نبودند اما می دانم قلب هایشان با پرسپولیس است. آنها همیشه به ما لطف دارند و انرژی مثبتشان همراه تیم است.

1399/04/13
22:44:52
5.0 / 5
2386
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی