سعیدی تشریح كرد؛

علل مخالفت كمیته ملی المپیك با درخواست احسان حدادی

علل مخالفت كمیته ملی المپیك با درخواست احسان حدادی

به گزارش اخبار ورزشی دبیر كمیته ملی المپیك با اشاره به اینكه شرایط درمان احسان حدادی پرتابگر دیسك كشورمان در ایران فراهم است، به پرداخت حق جلسه ۲۰۰ هزار تومانی به برخی از كمیسیون ها واكنش نشان داد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، کیکاوس سعیدی درباره درخواست احسان حدادی برای اعزام به آلمان و جراحی خار پاشنه در روزهایی که قیمت ارز بالا رفته است، به رادیو تهران اظهار داشت: احسان حدادی یکی از قهرمانان ما است. رویکرد کمیته ملی المپیک حمایت تمام قد و حداکثری از رشته های المپیکی و قهرمانانی است که سهمیه المپیک گرفته اند. اما برای بعضی مسائل محدودیت داریم. هرچند خودمان را مکلف می دانیم کنار قهرمانان باشیم.
وی اضافه کرد: احسان خودش هم تمایل ندارد در این شرایط، ارز از کشور خارج کند ولی دغدغه اش این است که زود به شرایط تمرینی برگردد. در کشور هم شرایط درمان فراهم است و هیأت اجرایی برای پرداخت هزینه خارج از کشور او به نتیجه نرسید. فدراسیون پزشکی ورزشی به این مورد رسیدگی می کند.
دبیر کمیته ملی المپیک همینطور در واکنش به حق جلسات برخی از کمیسیون های این کمیته همچون کمیسیون محیط زیست که به ۲۰۰ هزار تومان هم می رسد، اظهار نمود: اینطور نیست. ما ۱۸ کمیسیون داریم که در خود کمیته بین المللی المپیک هم هست. در اساسنامه ما هم آمده که این کمیسیون ها بعنوان کمیسیون مشورتی و نه اجرایی تشکیل بشود. یک عده باید فکر کنند و ایده بدهند. بیشتر از ۲۰۰ نفر از نخبگان در حوزه ورزش و علمی و فرهنگی را جمع کرده ایم. بسیاری از آنها استاد دانشگاه هستند.
سعیدی خاطرنشان کرد: پرداخت مبلغ ۱۰۰ هزار تومان در ماه هزینه ایاب و ذهاب است وگرنه نمی تواند جبران خدمت کند. این پرداختی هم بر مبنای آیین نامه است. هر کمیسیون هم ماهی یکبار جلسه دارد. در ایام کرونایی هم جلسات به صورت مجازی برگزار می گردد. ان شاءالله از تولیدات و مشورت این کمیسیون ها استفاده نماییم. بعضی دوستان کم لطفی می کنند و می گویند جلسات کمیسیون های ما خروجی نداشته است.
دبیر کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سؤال که خروجی کمیسیون محیط زیست چه بوده است؟ اظهار داشت: چند برنامه زیست محیطی و زیست فرهنگی برگزار شد؛ مثل چاپ کتاب و بروشور. در حوزه اجرایی و عملیاتی برنامه هایی با مشارکت شهرداری برگزار گردید. گزارش و عکس ها در آرشیو کمیته ملی المپیک موجود است. یکی از مأموریت های ما در کمیته المپیک، کمک به محیط زیست است.


منبع:

1399/04/31
13:41:47
5.0 / 5
2350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی