مربی فجر سپاسی :

بی عدالتی ها فجر را آزار می دهد

بی عدالتی ها فجر را آزار می دهد

به گزارش اخبار ورزشی مربی تیم فوتبال فجرسپاسی با اشاره به برخی بی عدالتی ها نسبت به این تیم و روند داوری ها، اظهار داشت: فجر 14 بازیكن كرونایی داشت اما بازهم بازی با نود ارومیه لغو نشد.اسماعیل زارع که در دیدار روز گذشته تیمش مقابل نود ارومیه از زمین اخراج شد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: زاهدی همان داوری که در دیدار برابر بادران ما سوت زده بود، در این دیدار هم اشتباهاتش را خصوصاً در نیمه نخست تکرار می کرد که ما مجبور شدیم بارها به نحوه عملکرد وی معترض شویم. پس از چند سوت اشتباه به او اعتراض کردیم که به من کارت زرد نشان داد. پس از دریافت کارت زرد به سمتش رفتم و به او اشتباهات قبلی اش را یادآور شدم، کارت قرمزش را از جیب بیرون آورد.
مربی فجری ها اظهار داشت: پس از کرونا، داوران مقابل فجر سپاسی سوت های زیادی زده اند. نه فقط داوران که همه چیز برضد ما بوده است. در لیگ های دنیا به خاطر کرونا گرفتن دو بازیکن یک تیم، مسابقه را لغو می کنند اما در ایران تیمی چون ما ۱۴ کرونایی داشتیم اما تصمیم به لغو دیدارمان نگرفتند.
زارع اضافه کرد: در نیمه دوم بازی برابر نود ارومیه، بچه ها فرصت های زیادی به هدر دادند که می توانستند از شکست مان جلوگیری نمایند و حتی به پیروزی با اختلاف دو گل برسیم. بچه ها فشارهای روانی زیادی را تحمل می کنند. آنها قبل از شروع بازی نمی دانستند که مسابقه برگزار می گردد یا نه حتی اضطراب داشتند که شاید کرونا گرفته اند. این فشارها را باشگاه فجرسپاسی روزه به روز دارد تحمل می کند. اما خدا را شکر ما خیالمان از بابت ماندن در لیگ دسته اول راحت است. حتی اگر دیدارهای باقیمانده را هم ببازیم بازم دسته اولی خواهیم ماند.
وی اظهار داشت: بحث بر سر ماندن یا ماندن نبود. بحث بر سر این است که ما بعنوان تیمی که داعیه اخلاقی داریم نمی خواهیم به آسانی ببازیم. تا دقیقه آخر بازی خواهیم جنگید اما بی عدالتی ها عذابمان داده است.


منبع:

1399/05/05
14:33:28
5.0 / 5
1903
تگهای خبر: بازیكن , باشگاه , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی