در گزارش اخبار ورزشی مطرح شد؛

واكنش باشگاه ذوب آهن به توافق دانیال اسماعیلی فر و پرسپولیس

واكنش باشگاه ذوب آهن به توافق دانیال اسماعیلی فر و پرسپولیس

اخبار ورزشی: خبر توافق دانیال اسماعیلی فر با تیم فوتبال پرسپولیس با واكنش سرپرست باشگاه ذوب آهن همراه بود.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس پس از قطعی شدن قهرمانی اش در لیگ برتر با یحیی گل محمدی، اقدماتش را برای فصل آینده و جذب بازیکنان مدنظر شروع کرد.
طبق ادعای مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس، گل محمدی فهرست هفت بازیکن را به این باشگاه برای مذاکره و جذب عرضه کرده بود.
یکی از این نفرات دانیال اسماعیلی فر مدافع راست تیم ذوب آهن است که با گل محمدی هم در این تیم سابقه همکاری دارد. این در حالیست که عنوان می شود از قرارداد اسماعیلی فر با ذوب آهن نیم فصل باقی مانده است.
احمد جمشیدی سرپرست باشگاه ذوب آهن در این خصوص به خبرنگار مهر، اظهار داشت: اسماعیلی فر نیم فصل دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد ولی این مساله باید از نظر حقوقی بررسی شود.
جمشیدی اشاره کرد: من روز گذشته با اسماعیلی فر صحبت کردم. این بازیکن تاکید داشت که باید با مدیر برنامه هایش گفتگو نماییم. اسماعیلی فر خودش می گفت تماس و مذاکره ای با تیم های دیگر نداشته است و اولویت اول تا سومش حضور در ذوب آهن است. فکر می کنم در همین یکی، دو روز با مدیر برنامه اسماعیلی فر مذاکره نماییم.


منبع:

1399/06/01
13:58:28
5.0 / 5
1651
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی