با وجود موافقت وزیر ورزش

انتقال مدیریت شیرودی به استان تهران هنوز به سرانجام نرسیده است

انتقال مدیریت شیرودی به استان تهران هنوز به سرانجام نرسیده است

به گزارش اخبار ورزشی با وجود مكاتبات انجام شده برای انتقال مجموعه ورزشی شهید شیرودی به اداره كل استان تهران و موافقت رسمی وزیر ورزش هنوز این جابه جایی صورت نگرفته است.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مجموعه ورزشی شهید شیرودی قدیمی ترین مجموعه ورزشی بشمار می رود که همچون دیگر اماکن ورزشی متعلق به وزارت ورزش است. این مجموعه مهم تا ۱۵ - ۱۰ سال پیش تحت نظارت مستقیم تربیت بدنی وقت استان تهران قرار داشت اما پس از آن مسئولیت نظارت بر این مجموعه به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی سپرده شد.
با این حال اداره ورزش و جوانان استان تهران از سه سال پیش برای انتقال و جابه جایی مدیریت مجموعه شیرودی رایزنی هایی داشت و در نهایت موفق شد طی نامه ای رسمی به وزیر ورزش، موافقت وی را برای آن بگیرد. بدین ترتیب و با رای مثبت مسعود سلطانی فر، مدیریت مجموعه ورزشی شهید شیرودی از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی سلب و به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران واگذار شد.
با وجود گذشت چند ماه از موافقت رسمی وزیر ورزش اما هنوز این انتقال و جابه جایی به سرانجام نرسیده است.
رضا گل محمدی مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مورد چرایی این مورد به خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از طرح درخواست ما، وزارت ورزش مبحث را با نظر مثبت به دولت اعلام نمود تا مراحل قانونی و لازم در مورد آن دنبال شود. در واقع این مساله به دفتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور اعلام گردید و از راه دفتر وی در اختیار کمیسیون مربوطه در دولت قرار گرفت تا بر مبنای استعلام های گرفته شده و نتایج آنها، نتیجه رسمی و نهایی حاصل شود.
وی تصریح کرد: از ابتدا مشخص بود که مراحل قانونی این جابه جایی زمان بَر است اما به شکل جدی پیگیر این مساله هستیم تا بموقع انتقال آن قانونی شده و مدیریت مجموعه شیرودی از شرکت توسعه به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران واگذار شود.
به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، مجموعه ورزشی شهید شیرودی سال ۱۳۱۷ ساخته شد و تا قبل از بهره برداری از ورزشگاه آزادی در سال ۱۳۵۳ محل برگزاری دیدارهای خانگی تیم ملی و تیم های پرسپولیس و استقلال بود و بر همین مبنا تا سال ها عنوان نخستین و بزرگترین ورزشگاه فوتبال تهران را در اختیار داشت.
بعد از افتتاح ورزشگاه آزادی و به خصوص به علت قرار داشتن مجموعه ورزشی شهید شیرودی در مرکز شهر و مسائل امنیتی حاصل از آن، برگزاری دیدارهای مهم و پُرتماشاگر فوتبال در این ورزشگاه منع شد و بدین ترتیب رونق همیشگی خویش را از دست داد.

1399/06/01
22:42:53
5.0 / 5
2120
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی