رئیس شورای شهر اراك:

اعتباری برای تیم والیبال شهروند اراك پیش بینی نشده است

اعتباری برای تیم والیبال شهروند اراك پیش بینی نشده است

به گزارش اخبار ورزشی رئیس شورای شهر اراك اظهار داشت: امسال برای هیچ یك از تیم های ورزشی حرفه ای اعتبار پیش بینی نشده است و چنین موردی نیز در دستور كار قرار ندارد.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، به دنبال اعلام احتمال حضور تیم والیبال شهروند اراک در فصل جدید لیگ برتر، مرتضی سورانه در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: در مورد چگونگی حضور تیم والیبال شهروند در لیگ برتر و تامین هزینه های مورد نیاز این تیم هیچ گونه هماهنگی و مشورتی با شورا نشده است. در مورد تامین هزینه های تیم والیبال شهروند اراک نیز، شورا هیچ گونه تعهدی ندارد.
وی اضافه کرد: در این مورد هیچ گونه هماهنگی با شورا صورت نگرفته است. از جانب دیگر این گونه موارد باید با درخواست مکتوب شهردار به شورا اعلام گردد، تا همانند دیگر موارد در صحن شورا مطرح و با رأی اعضا تصویب شود. البته امسال نیز برای هیچیک از تیم های حرفه ای اعتبار پیش بینی نشده است و چنین مواردی نیز در دستور کار قرار ندارد.
رئیس شورای شهر اراک اشاره کرد: برمبنای بودجه سال قبل یک میلیارد تومان بعنوان کمک به تیم والیبال شهروند اراک مصوب شد که تابحال ۸۵۰ میلیون تومان آن پرداخت شده و مبلغ باقی مانده نیز به زودی پرداخت خواهد شد.
سورانه اضافه کرد: اینکه بخواهند در خارج از شورا، برای شورا تصمیم بگیرند سیاست درستی نیست. پس بودجه خاصی با هدف تیم داری برای تیم والیبال شهروند اراک و هر تیم حرفه ای دیگر در شورا مصوب نشده است و چنین موضوعی هم در دستور کار شورا نیست.
گفتنی است مدتی پیش از طرف یکی از مسئولین ورزشی استان اعلام شد، که با هماهنگی به عمل آمده با فدراسیون والیبال، شهرداری و شورای شهر اراک تیم والیبال شهروند این شهر، بار دیگر در لیگ برتر سال ۹۹ حضور خواهد داشت.


منبع:

1399/06/13
21:38:41
5.0 / 5
2306
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , لیگ , لیگ برتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی