یاد ارسلان مطهری زنده شد؛

گاف تكراری باشگاه ذوب آهن پس از جدایی یك بازیكن!

گاف تكراری باشگاه ذوب آهن پس از جدایی یك بازیكن!

به گزارش اخبار ورزشی باشگاه ذوب آهن اصفهان پس از جدایی مهدی مهدی پور از این باشگاه اقدامی كرد كه یاد و خاطره ماجرای جدایی ارسلان مطهری را زنده كرد!به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، باشگاه ذوب آهن اصفهان فصل گذشته مرتکب اشتباه بزرگی شد که در فاصله کمتر از یک سال از گذشت آن اتفاق، ماجرا را به شکل دیگری تکرار کرده است.
سال گذشته ارسلان مطهری مهاجم وقت ذوب آهن پس از عدم دریافت مطالباتش در موعد مقرر، مبادرت به فسخ یکطرفه قراردادش با ذوبی ها کرد و روانه باشگاه استقلال شد. این در حالی بود که مسئولان باشگاه ذوب آهن یک روز پس از فسخ مطهری، مبلغ ۲۵۰ میلیون به حسابش ریختند تا بلکه مانع جدایی این مهاجم شوند اما برای حفظ مطهری، واریز این مبلغ خیلی دیر شده بود. در واقع مطهری هم قسمتی از پول خودرا از ذوب آهن گرفت و هم به تیم جدید رفت.
ذوبی ها حتی پس از شکایت به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، راه به جایی نبردند و شکایتشان از استقلال و مطهری به سبب عمل نکردن به تعهداتشان نسبت به این مهاجم، رد شد.
حالا و در شرایطی که باشگاه ذوب آهن دوران پس از تغییرات مدیریتی را سپری می کند، اتفاق مشابهی رخ داده است. مهدی مهدی پور هافبک ذوب آهن هفته گذشته با انتشار پیامی در اینستاگرام خود، خبر از جدایی از ذوب آهن به خاطر نداشتن «حُسن نیت» مسئولان این باشگاه داد. در واقع خواسته مهدی پور هم تحقق وعده ها و تعهدات مالی باشگاه بود که ظاهراً عملی نشده بود.
پیگیری های خبرنگار مهر نشان میدهد مدیران باشگاه ذوب آهن پس از جدایی مهدی پور مبادرت به پرداخت مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان به این بازیکن می کنند اما ظاهراً این پول پس از فسخ قرارداد به حساب مهدی پور واریز شده است تا ماجرای ارسلان مطهری به شکل دیگری تکرار شود.
گفته می شود مهدی پور یکی از نفرات مدنظر باشگاه تراکتور پیش از انتخاب علیرضا منصوریان بعنوان سرمربی بوده ولی با حضور منصوریان در تبریز، انتقال مهدی پور به تراکتور تا حدودی منتفی به نظر می آید. استقلال هم از باشگاه هایی است که مهدی پور تمایل دارد فصل آینده پیراهنش را بپوشد ولی با فهرست فعلی استقلال، این انتقال نهایی نشده است.


منبع:

1399/07/02
10:48:43
5.0 / 5
1429
تگهای خبر: استقلال , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی