لیگ قهرمانان آسیا - قطر

صحنه ای كه خیال هواداران پرسپولیس را راحت كرد!

صحنه ای كه خیال هواداران پرسپولیس را راحت كرد!

به گزارش اخبار ورزشی داور اردنی دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس ایران و پاختاكور ازبكستان در لیگ قهرمانان آسیا باوجود استفاده از تكنولوژی كمك داور ویدئویی، شب سختی را پشت سر گذاشت.به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم نمی گرفت از تکنولوژی کمک داور ویدئویی (VAR) در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا استفاده نماید، امروز شاید همه از اشتباهات «ادهم مخادمه» داور اردنی مسابقه و تأثیر احتمالی تصمیماتش بر نتیجه صحبت می کردند.
تردید این داور اردنی در برخی از صحنه های جنجالی و مورد اعتراض بازیکنان پرسپولیس و پاختاکور سبب شد تا وی چند نوبت تصمیم به بازنگری صحنه ها بگیرد و صحت قضاوت خویش را بسنجد.

مهمترین و اصلی ترین تصمیم این داور در دقیقه ۱۷ رقم خورد؛ جایی که پس از رفتن به کمک داور ویدئویی، کارت زرد خود به «ماشاریپوف» بازیکن کلیدی پاختاکور را به کارت قرمز تبدیل کرد و سبب ۱۰ نفره شدن حریف پرسپولیس شد.

این اتفاق یعنی رفتن به VAR در چند نوبت دیگر هم تکرار شد. در دقیقه ۲۷ مسابقه یعنی ۱۰ دقیقه پس از اخراج بازیکن ازبکستان، توپ به صورت غیر عمد در محوطه جریمه نماینده ایران به دست سیامک نعمتی مدافع پرسپولیس برخورد کرد. ازبکها به دنبال این صحنه اعتقاد به اعلام پنالتی داشتند ولی تیم داوری بعد از رجوع مجدد به VAR، این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.

در فاصله زمانی اعلام بررسی این صحنه در VAR توسط مخادمه، هواداران پرسپولیس نگران بودند با بیان ضربه پنالتی به سود پاختاکور جریان بازی عوض شود اما این داور ادعای ازبکها و خطای هند را رد کرد تا خیال هواداران نماینده ایران در آسیا را با این تصمیم که تصویر آن در زیر آمده است، راحت کند.


1399/07/10
19:13:08
5.0 / 5
1920
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی