فردین معصومی:

برای میدان دادن به آزادكاران جوان وارد لیگ شدیم

برای میدان دادن به آزادكاران جوان وارد لیگ شدیم

به گزارش اخبار ورزشی سرمربی تیم كشتی آزاد رازی اظهار داشت: فرصت بزرگی را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار دادیم تا در لیگ بتوانند در مقابل بزرگان كشتی محك بخورند و كسب تجربه كنند.


به گزارش اخبار ورزشی به نقل از مهر، فردین معصومی، قهرمان سابق آسیا و جهان بعنوان سرمربی تیم رازی معرفی شده که اخیرا به تیم های گروه ب لیگ برتر کشتی آزاد پیوسته و برای نخستین بار در این رقابت ها حاضر می شود. همینطور مصطفی آقاجانی هم بعنوان مربی با این تیم ثبت قرارداد کرده و اسماعیل پلویی هم سرپرستی تیم چسب رازی را برعهده دارد.
در همین راستا فردین معصومی درباره حضور این تیم در لیگ کشتی آزاد اظهار داشت: وظیفه داریم در هر شرایطی به کشتی کشور کمک نماییم، چون اگر امروز اسم و رسمی پیدا کردیم، از کنار همین کشتی بوده است. پس از رایزنی های صورت گرفته و جلساتی که برگزار شد، تصمیم گرفتیم تیم رازی را با تلفیقی از کشتی گیران رده سنی نوجوانان، جوانان و امیدها راهی لیگ برتر نماییم. به هر حال می خواستیم این بچه ها سال جاری بیرون نمانند و به آنها هم از نظر فنی و هم مالی کمک گردد.
وی اضافه کرد: ما کشتی گیر بزرگسال در تیم خودمان نداریم و فرصت بزرگی را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار دادیم تا در لیگ تنشان به تن بزرگان کشتی بخورد. به هر حال این میدان را فراهم کردیم تا دیگر گله ای نباشد که ما قهرمان کشتی نوجوانان بودیم و توجهی به ما نشد.
معصومی عنوان کرد: از نظر من صرفاً نباید تیمی مدعی قهرمانی باشد. برای شروع کار این تیم در لیگ برتر، همین اتفاق هم خوب است. کشتی گیرانی که پشت خط بودند، می توانند دیده شوند. بطور قطع از میان آنها چند نفر هم می توانند شگفتی سازی کنند. تیم هایی که برای قهرمانی و نایب قهرمانی بسته شدند، مشخص هستند. اینکه در چنین شرایطی یک اسپانسر ریسک می کند و با جوان ها وارد لیگ می شود، قابل تقدیر است.


منبع:

1399/07/14
13:25:26
5.0 / 5
1487
تگهای خبر: تیم , رقابت , گل , لیگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
اخبار ورزشی

Sport Event اخبار ورزشی
sportevent.ir - تمامی حقوق سایت اخبار ورزشی محفوظ است

SportEvent اخبار ورزشی

خبرها و اتفاقات روز ورزشی